خدمات کفسابی اکبری

ارائه دهنده حرفه ای خدمات کفسابی انواع مختلف کف پوش ها با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن

درخواست خدمات کفسابی

درصورتی که نیاز به خدمات کفسابی دارید بدون اتلاف وقت همین الا درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مشاورانمان با شما تماس گرفته و جهت خدمات رسانی با شما هماهنگی لازم را انجام دهند .

نمونه کارهای خدمات کفسابی اکبری

کافیست یکبار از خدمات کفسابی ما استفاده کنید تا به دلیل این حجم از خوش آوازه بودن کفسابی اکبری پی ببرید .

نمونه کار کفسابی نعمت زاده
نمونه کفسابی
نمونه کار کفسابی موزائیک
کف سابی
سفارش کفسابی
نمونه کار کف سابی

چه نوع کفسابی مد نظر شماست ؟ پاسخ تمام نیازهایتان را داده ایم

در این برگه از خدماتمان سعی کرده ایم که به تمام سوالاتی که شامل کلمات کلیدی زیر ممکن است باشد را داده باشیم . در صورت  نیاز به خدمات و یا مشاوره بدوت اتلاف وقت سریعا با شماره موجود در سایت تماس حاصل کنید .

آشنایی با خدمات کفسابی توسط شرکت اکبری

حال به تعریف خدمتی به نام کفسابی بپردازیم :

کفسابی عبارت است از ساب زنی ، یا ساییدن کف تا حد دو الی سه میل به منظور شست و شو و زدودن جرم از روی انواع سنگها و جنس های مختلف کف. کفسابی را با نام های ساب زنی ، یا عوامانه تر شست و شوی کف ، سنگسابی و عباراتی اینچنینی بیشتر میشناسند. .

اگر قرار بر انجام کفسابی باشد ، موعد درست آن چه هنگام است ؟

1.آلودگی سخت : به عبارت ساده زمانی که هرنوع از سطحی از کف به گونه ای آلوده و کثیف شده بود که با شست و شوی عادی بوسیله طی و آب شهری امکان پذیر نبوده و ی همراه با مشقت زیادی بود بهترین موعد برای انجام پروژه کفسابی میباشد  . 

2.عدم همترازی کف ساختمان : کف سابی درست و اصولی متواند کف و سنگ کف ناهمتراز را مسطح سازد و یکنواختی و زیبایی را به سطح کف مورد نظر بازگرداند .

3.آسیب های جزئی : وقتی سطح کف شما لب‌پر یا ترک خورده باشد میتوانیم با کف سابی ماهرانه و ارزان قیمت سطح مورد نظر را مرمت و بازسازی کنیم .

بدون حضور یک متخصص کف سابی یا همان کفساب ماهر دست به کار نشوید

شواهد و تجربیات ما گویای این است که انتخاب درست مواد شوینده کفسابی و استفاده از دستگاه های مناسب ساب زنی تنها 50% از ماجراست .

چرا که 50% دیگر ماجرا بسته به مهارت و چیره دستی و اتقان در کار توسط کفساب و فردیست که مسئولیت پروژه را بر عهده دارد . از این رو هرگز به استفاده از مواد شوینده مناسب و دستگاه کفسابی بسنده نکرده و کار را به یک کاردان بسپارید .

کفساب در حین انجام پروژه باید در نظر داشته باشد که همواره  : 

  • سطح مورد نظر مسطح و  یکنواخت سابیده شود
  • به سنگ و متریال سطح آسیب وارد نشود
  • آلودگی ها به بهترین شکل زدوده شود
  • درصورت از بین رفتن بند سنگها آنها را پرکند

کفسابی نانو حقیقت یا شایعه ؟

چرا باید این موضوع یک شایعه باشد ؟ آن هم در عصری که در اوج تکنولوژی و فناوری به سر میبریم .

استفاده از مواد فوق اشباع این امکان را به ما میدهد که بوسیله این نوع از شوینده ها و تکنیک های مخصوص شست و شوی این روش بتوانیم شست و شو و کفسابی را در قدرتمندترین حالت انجام داده و سطح مورد نظر را از هرنوع آلودگی پاکیزه کنیم . 

مزایای کفسابی نانو عبارت است از : 

  • شست و شوی دقیق و عمیق تر
  • زدودن باکتری و ویروس ها 
  • آنتی باکتریال شدن سطح برای مدتی پس از شست و شو 
  • دیرتر کثیف شدن برای دفعات بعدی 

کفسابی و ترمیم سنگها و متریال استفاده شده در سطوح

شاید شما هم دچار این مشکل شده اید که موزائیک یا هر متریال مورد استفاده در سطح کف کار شده شما لب پر و یا ترک خورده است ، و یا حداقل این مشکل را یکبار هم که شده از نردیک دیده اید .

تا مدتها پیش هیچ راه حلی به جز تعویض آن قسمت که همراه با مشقت و هزینه نسبتا بالایی وجود نداشت ، اما امروزه یک کفساب حرفه ای قادر خواهد بود با مهارت های کفسابی خود سنگ ها و انواع متریال کار شده در سطح را ترمیم کند .

کف سابی ارزان و تخفیف ویژه

جهت دریافت 30% تخفیف ویژه مشتریان اینترنتی ما همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات کفسابی ارزان بهره ببرید.

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی در تهران و خدمات کفسابی در کرج

قیمت کفسابی به عوامل متعددی همچون جنس کف ، متراژ محل مورد نظر ، موقعیت مکان ( تهران ، قزوین و … ) و دیگر غیره بستگی دارد ، از همین رو نمی توان قیمت ثابتی برای این خدمات ارائه کرد.  برای اطلاع از قیمت کفسابی مورد نیازتان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا از طریق فرم موجود در برگه تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت کفسابی در شهرستان ها

قیمت کفسابی به عوامل متعددی همچون جنس کف ، متراژ محل مورد نظر ، موقعیت مکان ( تهران ، قزوین و … ) و دیگر غیره بستگی دارد ، از همین رو نمی توان قیمت ثابتی برای این خدمات ارائه کرد. 
برای اطلاع از قیمت کفسابی مورد نیازتان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا از طریق فرم موجود در برگه تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت کفسابی

خدمات کفسابی در چه مواردی استفاده میشوند ؟؟

سفارش کفسابی

سفارش کفسابی در تهران و شهرستان

برای سفارش کفسابی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا از طریق فرم موجود در برگه تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید. 
همچنین شما می توانید از مشاوره رایگان متخصصان ما برای داشتن بهترین انتخاب برهره ببرید.

چرا به کفسابی نیاز داریم؟

1. همتراز و یک دستنبودن کف ( سنگ یا …. )

در برخی مواقع سطح کف ساختمان صاف و یک دست نمی باشد و دارای پستی بلندی می باشد ، در این مواقع با استفاده از کفسابی می توانیم این سطح را صاف و همتراز کنیم.

2. از بین بردن هرنوع جرم و کثیفی روی کف ( رنگ ، مصالح و … )

در هنگام رنگ زدن دیوار و یا هر نوع عمل ساخت و سازی در برخی از منازل ، سطح کف خانه کثیف شده و جرم های پاک نشدنی ای روی آن ریخته می شود ، لذا در این موارد می توانی با استفاده از تکنولوژی روز و کفسابی این جرم ها را از بین ببریم.

3. شکستگی یا آسیب دیدن کف ( سرامیک ، سنگ و … )

سرامیک ها از جنس بسیار شکننده ای برخوردار می باشند و حتی سنگ ها نیز بعد از استفاده طولانی مدت ، دچار شکستگی می شوند ، دقیقا در این زمان کفسابی می تواند راهکار بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای ما باشد این مشکلات را برطرف کند.

چرا به کفسابی نیاز داریم؟

ویژگی های خدمات کفسابی ساختمان اکبری

تجربه بالا

بالای 20 شال تجربه کاری در زمینه خدمات رسانی کفسابی در شهر های مختلف ایران باعث شده است تا در کار خود حرفه ای ، با بهترین کیفیت و زمانبندی پروژه خود را به پایان برسایم.

سرعت بالا

ما در شرکت اکبری علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت ، برای زمان نیز اهمیت بالایی قائل می شویم ، از این رو تمامی پروژه های کفسابی خود را در سریع ترین زمان ممکن به اتمام می رسانیم.

مقرون به صرفه

تجربه یکی از عامل های مهم در حوزه کفسابی می باشد که ما در شرکت اکبری با تجربه ای در حدود 40 سال ، می توانیم این موضوع را برای شما تضمین کنیم.

کیفیت تضمینی

همواره بر آنیم که بهترین کیفیت ممکن را در خدمات خود به مشتراینمان ارائه دهیم و با بهرهگیری از تجربه و تکنولوژی روز دنیا ، به این هدف خود رسیده ایم.

استفاده از ابزار های بروز در خدمات کفسابی کف

شرکت اکبری در ارائه خدمات خود از به روز ترین قوی ترین دستگاه های کفسابی موجود در ایران برای ارائه بالاترین کیفیت استفاده می کند.

دستگاه 3 فاز

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشد که از برق 3 فاز تغذییه کرده و کیفیت ساب آن بسیار بالا می باشد.

دستگاه تک فاز

این دستگاه در رده متوسط قرار گرفته و از برق تک فاز تغذییه می کند قدرت ساب آن به نسبت کمتر از دستگاه 3 فاز می باشد.

دستگاه ساب زن دستی

این دستگاه نیز همانند دستگاه تک فاز از برق تک فاز تغذیه می کند و شکل ظاهری آن مثل دریل می باشد برای مکانهایی که دسترسی به آن ها سخت می باشد مناسب می باشد.

هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نیاز شما و سنگینی پروژه کفسابی استفاده می شود.

استفاده از ابزار های بروز در کفسابی

کدام شهرستان ها را پوشش میدهیم ؟

به دلیل تقاضای بالای مشتریانمان در شهرستان ها بر آن شدیم که خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه دهیم . لیست زیر شهرهای مورد پوشش ما برای خدمات کفسابی است .

مشهد

شیراز

اهواز

کرمانشاه

قم

رشت

ساری

اراک

اردبیل

اصفهان

ارومیه

زنجان

قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.