خدمات کفسابی
در تهران و کرج

ارائه دهنده حرفه ای خدمات کفسابی انواع مختلف کف پوش ها با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن

درخواست خدمات کفسابی

درصورتی که نیاز به خدمات کفسابی دارید بدون اتلاف وقت همین الا درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مشاورانمان با شما تماس گرفته و جهت خدمات رسانی با شما هماهنگی لازم را انجام دهند .

نحوه استفاده از خدمات کفسابی در تهران و کرج

این صفحه‌ای از شرکت کفسابی نوین ساب در تهران و کرج می‌باشد. اینطور به نظر می‌رسد که به خدمات کفسابی احتیاج داشته باشید ! خیالتان راحت با بهترین خدمات و کفساب ماهر در تهران یا کرج نیاز شما را زود بررسی و رفع می‌کنیم.

اگر نیاز به خدماتی به صرفه و ارزان برای منزل و محل کار خود دارید، نحوه استفاده از خدمات ما به شکل زیر است :

 • به راحتی هرچه تمام با شماره‌ی تماس ما (09123626379) تماس بگیرید.
 • در صورتی که امکان تماس را به هر دلیلی ندارید ، فرم بالا را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات محل کفسابی را از شما می‌گیرند.
 • پس از تماس شما سفارش شما ثبت شده و یکی از سابزن‌های ماهر ما با شما برای هماهنگی لازم، تماس خواهد گرفت.
 • پس از هماهنگی بدون هیچگونی تعللی نیروی مد نظر در محل حاظر خواهد بود تا کارشناسی و یا شروع انجام پروژه استارت بخورد.
 • پس از انجام کار در صورت نیاز فاکتور رسمی پرداخت به نام شرکت کفسابی ارتفاع کاران نوین ساب صادر خواهد شد.

نمونه کارهای خدمات کفسابی اکبری

کافیست یکبار از خدمات کفسابی ما استفاده کنید تا به دلیل این حجم از خوش آوازه بودن کفسابی اکبری پی ببرید .

نمونه کار کفسابی نعمت زاده
نمونه کفسابی
نمونه کار کفسابی موزائیک
کف سابی
سفارش کفسابی
نمونه کار کف سابی

کفسابی و خدمات کفسابی چیست؟

نحوه سابیدن کف و لایه برداری توسط کفسابی

برای برخی سوال است که دقیقا منظور از این خدمات چیست؟ کفسابی به معنی سابیدن کف محیط است که با هدف تمیز کردن و برق انداختن کف انجام می‌شود.

به عبارتی کفسابی عبارت است از ساب زنی ، یا ساییدن کف تا حد دو الی سه میل به منظور شست و شو و زدودن جرم از روی انواع سنگها و جنس های مختلف کف. کفسابی را با نام های ساب زنی ، یا عوامانه تر شست و شوی کف ، سنگسابی و عباراتی اینچنینی بیشتر میشناسند. .

در این عملیات شستشو و تمیز کردن با سابیدن کف ، حدود یک الی دو میلی‌متر از کف را با مواد شوینده مخصوص و دستگاه کف‌سابی سابیده تا کف ساختمان یا هرجایی که در حال تمیز کردن آنیم جرم‌های آن سابیده و پاک شود.

البته این خدمت به دو صورت دستی و با دستگاه نیز انجام می‌شود. اما در هر دو صورت انجام این‌کار توسط نیروی متخصص انجام شود.

کاربردهای انجام کفسابی

خدمات کفسابی صرفا برای تمیز کردن کف نیست . بلکه این خدمت با اهداف مختلفی صورت گرفته که بد نیست برخی از کاربردها و مزایای این خدمت را باهم دیگر بررسی کنیم.

اصلی ترین اهداف و کاربردهای سابیدن کف عبارت است از :

 • برطرف کردن پستی و بلندی‌های سطح کف
 • برطرف کردن ناتراز بودن کف
 • سیقل دادن و صاف کردن سطوح
 • شفاف و براق کردن سطح کف
 • رفع جرم و موادی که به راحتی پاک نمی شوند.
 • انجام کفسابی با نیت پوشاندن درزها به جهت افزایش عمر مفید سنگ
 • ترمیم سنگ‌های ترک خورده

توجه کردن به موارد بالا به شما کمک می‌کند تا به راحتی متوجه شوید که چه زمانی به کفسابی نیازمندید و آیا وقت آن است که با همکاران ما تماس گرفته و سفارش این خدمات را بدهید یا نه.

چه زمانی به کفسابی نیاز داریم؟

برخی بر این باورند تا موقعی که خودروی آن‌ها کار می‌کند سراغ تعمیرگاه را نگیرند، اما آیا این رفتاری معقولانه است ؟

در مورد کفسابی ساختمان نیز همین موضوع صادق است ، برای جلوگیری از آسیب‌های جدی به سطح کف ساختمان شما بهتر است که بصورت دوره‌ای ( هر سه ماه یا شش ماه یکبار) سطح کف ساختمان ، پارکینگ و … شما توسط کفساب ماهر و متخصصی مورد بررسی و کارشناسی قرار بگیرد.

بهترین زمان برای کفسابی

در این صورت با توجه به راهنمایی‌های او قبل از این که آسیب جدی به سطح کف شما وارد شود به آن رسیدگی می‌شود.

بطور کلی مهم‌ترین زمانی که باید با یک شرکت کفسابی تماس بگیرید عبارت است از :

 1. آلودگی سخت : به عبارت ساده زمانی که هرنوع از سطحی از کف به گونه ای آلوده و کثیف شده بود که با شست و شوی عادی بوسیله طی و آب شهری امکان پذیر نبوده و ی همراه با مشقت زیادی بود بهترین موعد برای انجام پروژه کفسابی میباشد  .
 2. عدم همترازی کف ساختمان : کف سابی درست و اصولی متواند کف و سنگ کف ناهمتراز را مسطح سازد و یکنواختی و زیبایی را به سطح کف مورد نظر بازگرداند.
 3. آسیب های جزئی : وقتی سطح کف شما لب‌پر یا ترک خورده باشد میتوانیم با کف سابی ماهرانه و ارزان قیمت سطح مورد نظر را مرمت و بازسازی کنیم .
 4. همتراز و یک دست نبودن کف : در برخی مواقع سطح کف ساختمان صاف و یک دست نمی باشد و دارای پستی بلندی می باشد ، در این مواقع با استفاده از کفسابی می توانیم این سطح را صاف و همتراز کنیم.
 5. از بین بردن هرنوع جرم و کثیفی روی کف ( رنگ ، مصالح و … ) : در هنگام رنگ زدن دیوار و یا هر نوع عمل ساخت و سازی در برخی از منازل ، سطح کف خانه کثیف شده و جرم های پاک نشدنی ای روی آن ریخته می شود ، لذا در این موارد می توانی با استفاده از تکنولوژی روز و کفسابی این جرم ها را از بین ببریم.
 6. شکستگی یا آسیب دیدن کف ( سرامیک ، سنگ و … ) : سرامیک ها از جنس بسیار شکننده ای برخوردار می باشند و حتی سنگ ها نیز بعد از استفاده طولانی مدت ، دچار شکستگی می شوند ، دقیقا در این زمان کفسابی می تواند راهکار بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای ما باشد این مشکلات را برطرف کند.

  شاید شما هم دچار این مشکل شده اید که موزائیک یا هر متریال مورد استفاده در سطح کف کار شده شما لب پر و یا ترک خورده است ، و یا حداقل این مشکل را یکبار هم که شده از نردیک دیده اید . تا مدتها پیش هیچ راه حلی به جز تعویض آن قسمت که همراه با مشقت و هزینه نسبتا بالایی وجود نداشت ، اما امروزه یک کفساب حرفه ای قادر خواهد بود با مهارت های کفسابی خود سنگ ها و انواع متریال کار شده در سطح را ترمیم کند .

چرا این خدمت حتما باید توسط کفساب ماهر انجام شود؟

انجام خدمات توسط کفساب ماهر

شواهد و تجربیات ما گویای این است که انتخاب درست مواد شوینده کفسابی و استفاده از دستگاه های مناسب ساب زنی تنها 50% از ماجراست .

چرا که 50% دیگر ماجرا بسته به مهارت و چیره دستی و اتقان در کار توسط کفساب و فردیست که مسئولیت پروژه را بر عهده دارد . از این رو هرگز به استفاده از مواد شوینده مناسب و دستگاه کفسابی بسنده نکرده و کار را به یک کاردان بسپارید .

کفساب در حین انجام پروژه باید در نظر داشته باشد که همواره  :

 • سطح مورد نظر مسطح و  یکنواخت سابیده شود
 • به سنگ و متریال سطح آسیب وارد نشود
 • آلودگی ها به بهترین شکل زدوده شود
 • درصورت از بین رفتن بند سنگ‌ها آن‌ها را مجددا پرکند

مراحل انجام خدمات کفسابی به چه صورت است ؟

سابیدن و نظافت کف به مانند هر کار دیگری دارای مراحل خاص و اصولی است که بدون توجه به هریک از مراحل ممکن است مشکلاتی برای نیروی ساب‌کار و یا کارفرما رخ دهد.

آشنایی با مراحل انجام کفسابی

از این رو ما همواره سعی می‌کنیم ارائه خدمات را در این چهارچوب رعایت کرده و از این اصول سرپیچی نکنیم. این مراحل عبارتند از :

 • کارشناسی محل : پس از ثبت درخواست کفسابی ، یک کفساب ماهر برای مثال در شهر تهران با شما هماهنگ شده و زمان مناسب برای کارشناسی رایگان را با شما تنظیم خواهد کرد تا بتواند به دقیق ترین حالت محل مورد نظر را کارشناسی و مدت زمان پروژه و برآورد قیمت را برای سرویس مورد نیاز به شما ارائه دهد.
 • تنظیم تایم انجام کفسابی : با توجه به مدت زمان پروژه و راحتی کارفرما زمان انجام پرژوه کفسابی تعیین شده و عملیات از آن روز شروع خواهد شد.
 • صافکاری کف : با استفاده از لقمه مناسب با توجه به جنس کف سطح کف را از تمام نا همواری ها زدوده تا یک کف یک دست را داشته باشیم.
 • سپس در دومین مرحله با توجه به مقدار مورد نیاز مواد شوینده مناسب با جنس کف به پروسه افزوده شده و این دفعه با لقمه‌هایی ظریف تر کف‌ساب‌های شما به شفاف سازی و برق انداختن کف خواهند پرداخت.
 • سپس با لقمه 60 خطوطی که از انجام سابیدن بر روی کف مانده است را پاک سازی کرده
 • در صورت نیاز بندهای از بین رفته دوباره پر شده و لای روبی می‌شوند.
 • یک بار برای بار آخر با لقمه ایتالیایی کف را فقط شفاف و برق می‌اندازیم.

البته این یک نمونه مراحل بود که ارائه شد و با توجه به کف‌های مختلف ممکن است مراحل کار کاهش یا افزایش یابد.

کفسابی در تهران شامل کدام مناطق و محله‌های تهران می‌شود ؟

کفسابی در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران

اگر ساکن تهران هستید باید بگوییم خوشبختانه توفیق این را داریم که خدمت کفسابی را در تمام محله‌ها و مناطق تهران اعم از شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و جنوب تهران ارائه دهیم.

بهتر است برای اطلاع از مناطق تحت پوشش خدمات نوین ساب در تهران و کرج نگاهی به لیست زیر انداخته تا از تحت پوشش بودن محله خود مطمئن شوید.

کفسابی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

کفسابی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

کفسابی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

کفسابی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

کفسابی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

انواع مختلف سابزنی چیست؟

سابزنی کف انواع مختلف و خدمات گوناگونی را شامل می‌شود که تا جای ممکن سعی می‌کنیم آن‌ها را معرفی کنیم.

انواع مختلف کفسابی عبارتند از :

که در هرکدام این موارد خدمات سبک و اصول خاص خود را داراست. ضمنا برای مطالعه در مورد هرکدام یک از خدمات بالا می‌توانید بر روی آن‌ها کلیک کنید.

آیا کف‌سابی نانو واقعی است یا صرفا یک شایعه‌ی تجاری؟

چرا باید این موضوع یک شایعه باشد ؟ آن هم در عصری که در اوج تکنولوژی و فناوری به سر میبریم .

استفاده از مواد فوق اشباع این امکان را به ما میدهد که بوسیله این نوع از شوینده ها و تکنیک های مخصوص شست و شوی این روش بتوانیم شست و شو و کفسابی را در قدرتمندترین حالت انجام داده و سطح مورد نظر را از هرنوع آلودگی پاکیزه کنیم .

مزایای کفسابی نانو عبارت است از :

 • شست و شوی دقیق و عمیق تر
 • زدودن باکتری و ویروس ها
 • آنتی باکتریال شدن سطح برای مدتی پس از شست و شو
 • دیرتر کثیف شدن برای دفعات بعدی

هزینه و قیمت کفسابی در تهران و کرج چقدر است؟

برای اطلاعات دقیق از تعرفه‌های این خدمات می‌توانید به صفحه‌ی قیمت کفسابی مراجعه کنید.

اما به طور کلی تعرفه خدمت کفسابی به عوامل متعددی همچون جنس کف ، متراژ محل مورد نظر ، موقعیت مکان ( تهران ، کرج و … ) و دیگر غیره بستگی دارد ، از همین رو نمی توان قیمت ثابتی برای این خدمات ارائه کرد.
برای اطلاع از قیمت کفسابی مورد نیازتان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و یا از طریق فرم موجود در بالای برگه با ما ، ارتباط برقرار کنید.

کف سابی ارزان و تخفیف ویژه

جهت دریافت 30% تخفیف ویژه مشتریان اینترنتی ما همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات کفسابی ارزان بهره ببرید.

خدمات کفسابی در چه مواردی استفاده میشوند ؟؟

ویژگی های خدمات کفسابی ساختمان نوین ساب

تجربه بالا

بالای 20 سال تجربه کاری در زمینه خدمات رسانی کفسابی در شهر های مختلف ایران باعث شده است تا در کار خود حرفه ای ، با بهترین کیفیت و زمانبندی پروژه خود را به پایان برسایم.

سرعت بالا

ما در شرکت اکبری علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت ، برای زمان نیز اهمیت بالایی قائل می شویم ، از این رو تمامی پروژه های کفسابی خود را در سریع ترین زمان ممکن به اتمام می رسانیم.

مقرون به صرفه

تجربه یکی از عامل های مهم در حوزه کفسابی می باشد که ما در شرکت اکبری با تجربه ای در حدود 40 سال ، می توانیم این موضوع را برای شما تضمین کنیم.

کیفیت تضمینی

همواره بر آنیم که بهترین کیفیت ممکن را در خدمات خود به مشتراینمان ارائه دهیم و با بهرهگیری از تجربه و تکنولوژی روز دنیا ، به این هدف خود رسیده ایم.

استفاده از ابزار های بروز در خدمات کفسابی کف

شرکت اکبری در ارائه خدمات خود از به روز ترین قوی ترین دستگاه های کفسابی موجود در ایران برای ارائه بالاترین کیفیت استفاده می کند.

دستگاه 3 فاز

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشد که از برق 3 فاز تغذییه کرده و کیفیت ساب آن بسیار بالا می باشد.

دستگاه تک فاز

این دستگاه در رده متوسط قرار گرفته و از برق تک فاز تغذییه می کند قدرت ساب آن به نسبت کمتر از دستگاه 3 فاز می باشد.

دستگاه ساب زن دستی

این دستگاه نیز همانند دستگاه تک فاز از برق تک فاز تغذیه می کند و شکل ظاهری آن مثل دریل می باشد برای مکانهایی که دسترسی به آن ها سخت می باشد مناسب می باشد.

هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نیاز شما و سنگینی پروژه کفسابی استفاده می شود.

استفاده از ابزار های بروز در کفسابی

کدام شهرستان ها را پوشش میدهیم ؟

به دلیل تقاضای بالای مشتریانمان در شهرستان ها بر آن شدیم که خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه دهیم . لیست زیر شهرهای مورد پوشش ما برای خدمات کفسابی است .

مشهد

شیراز

اهواز

کرمانشاه

قم

رشت

ساری

اراک

اردبیل

اصفهان

ارومیه

زنجان

قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت