کفسابی نانو

کفسابی نانو با استفاده از نانو ساب های شرکت اکبری

کفسابی نانو اکبری، کف سطوح مختلف را با استفاده از ساب های نانو  با خدمات درجه یک خود کفسابی کرده  و در مرحله بعد پس از  آب بندی و نانو کردن سنگ سطوح مختلف دیگر اثری از ریختن آب باطری روی سنگ، لکه روغن ماشین در سطوح و ساختمان باقی نمی ماند و همه کثیفی ها برطرف شده و در سالهای بعدی نیز در برابر همه این مسائل مقاوم می شود .

چرا باید کفسابی نانویی انجام دهیم ؟

در ابتدا باید بدانید کفسابی های نانویی چون در ایران جا نیوفتاده اند به صورت اختیاری انجام می شوند اما در آینده ای نه چندان دور تمامی کفسابی ها به گونه ای با کفسابی نانویی ترکیب خواهند شد و گامی به سوی تکنولوژی برداشته خواهد شد.

اگر محلی که میخواهید کفسابی کنید در معرض رطوبت ، چربی ، تماس با آب یا مواد دیگر است، حتما سنگ را با نانو تقویت کنید. تا عمر آن زیاد شود در واقع نانویی کردن سطح سنگ ها و سطوح مختلف یکی از راه های کاهش هزینه های آتی در آینده است.

جاهایی مثل رستوران ها،هتل ها، آشپزخانه های خانگی و مطبخ ها ، شهر های با آب و هوای مرطوب ، و هر جایی که با رطوبت، چربی، احتمال خیس شدن، سرد و گم شدن ناگهانی هوا و … باید حتما با نانو مسلح شوند تا مشکلاتی از قبیل کثیفی ها سطوح روغنی و چربی های نا خواسته و فضا های کثیف را نداشته باشند.

سنگ های ساختمانی آب دوست هستند، یعنی سنگ ها ،آب و رطوبت را جذب میکنند و با خاصیت سرد خود که دارند آن را تبدیل کرده و جذب کرده نهایتا خوردگی اتفاق می افتد. این رطوبت با سنگ واکنش می دهد و سنگ را پوسیده می کند.

اگر شما در شهری با آب و هوای مرطوب هستید حتما باید این کار را هرچه سریع تر انجام دهید، تا از هزینه های بعدی و خرابی سنگ  پیشگیری کنید و خسارت های آینده خود را به حداقل برسانید. در شهر شما سنگ های بدون نانو همیشه در معرض قارچ ها و جلبک ها قرار دارند و باعث ایجاد واکنش ها و خورگی ها و گاها زشتی و بوی بد سطوح می شوند پس حتما پیشنهاد میکنم در اسرع وقت پس از کفسابی سطح مورد نظر خود آن را نانویی کرده.

برترین مزایای کفسابی نانو که باید بدانید

در نانویی کردن سطوح بسته به موادی که نانوی آن ها متفاوت است شما ویژگی های متفاوتی را نیز خواهد داشت و همینطور که ساب زن های شما نیز در این امر و در مراحل آن بی تاثیر نیستند بخاطر همین موضوع نیز تیم کفیاب نانوی اکبری با حرفه ای ترین خدمات در کنار شماست. از جمله ویژگی های مهم نانوییزه کردن میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

1- تقویت سنگ و طول عمر بیشتر

2-کاهش هزینه های شست و شو

3- سنگ آینه ای درخشان و براق می شود

4- کدر و مات نشدن و رنگ نگرفتن

5-جلوگیری از جلبک زدن و اکسید شدن در مناطق مرطوب

6- رعایت بهداشت محیطی. زیرا هیچ آلودگی به منافذ سنگ نفوذ نمیکند.

این موارد جزء مهم ترین دلایل و مزایای نانویی کردن سطوح هستند که برای شما بهترین تجربه ها و نتیجه ای در اثر آینده نگری را به ارمغان خواهند آورد.

 چه بخش هایی را می توان با نانو ساب ها پوشش داد؟

مکان های مختلفی را می توان با نانو پوشش ها یا کفسابی نانویی به مواد نانو مسلح کرد.همه سنگ های ساختمانی را می توان با مواد نانو پوشش داد و آن ها را به مواد نانویی تا دندان مسلح کرد. مهم نیست سنگ در کف ساختمان باشد یا نما یا دیوار در واقع کفسابی نانویی در هر جایی امکان پذیر است. اصلا مهم نیست که حتما سنگ یا حتما کف باشد! دیوار گچی ، کف سیمانی و بتنی و آجری هم نانو می شوند و خود را مقاوم می کنند. نانو ساب جلوی نفوذ آب و گرد و غبار در کفپوش سنگی و سنگ ها نما و دیوارها را میگیرد و به آن ها در مقابل شرایط آب و هوایی مقاومت و طول عمر بیشتری میدهند.

بهترین خدمات کفسابی نانو با قیمت فوق العاد و تضمینی همیشگی

 • استفاده از روش های کفسابی نانویی معمولی ،ژاپنی ،ایتالیایی و آلمانی
 • استفاده از نانو پوشش ها و ماستیکی کردن کف ها که در مراحل ثانویه صورت می گیرند
 • روکش های نانویی مختلف با کارکرد های متفاوت
 •  کاهش هزینه های شستشوی سطوح
 • ترمیم شکاف بین سنگ ها و حفره های ایجاد شده 
 • خدمات مخصوص برای از بین بردن و ضد آب کردن سطوح
 • بهترین سنگسابی و کفسابی مناسب هر سطح با بروز ترین روش های موثر 

نحوه اجرای کفسابی نانو چگونه است ؟

در .اقع کفسابی نانویی جزء مرحله های آخر انواع کفسابی سطوح می باشد چرا که برای نانویی کردن سطح باید تمیز باشد و هیچگونه برجستگی یا آلودگی زیر مواد نانو باقی نماند.

پس اول نما یا سنگ کف را شستشو میدهیم. البته با دستگاه مخصوص تا به بهترین نحو انجام بپذیرد.سطح را کامل خشک میکنیم، تا هیچ رطوبتی نماند.مواد نانو مناسب با جنس سنگ انتخاب و آماده میکنیم.مواد را یکنواخت روی سنگ ها می زنیم تا به صورت یکنواخت نانویی کردن سطح انجام شود و دچار برگشت نباشد.

حالا تنها باید صبر کنیم تا مواد خشک شوند و آن ها را با امتحان کردن کامل برای شما عزیزان با تیم حرفه ای کفسابی اکبری ضمانت کنیم.

برترین خدمات کفسابی نانو قابل ارائه در تهران و کرج

 • کفسابی با استفاده از ساب های نانویی ایتالیایی و آلمانی
 • کفسابی انواع سنگ گرانیت،سنگ تراورتن،سنگ دهبید،سنگ های لایمستون
 • انوع خدمات کفسابی سنگ مرمر
 • کفسابی نانویی به صورت حرفه و آنتی استاتیک
 • کریستالیزه کردن سطح بالایی کف ها
 • 20 سال سابقه کفسابی در سطوح و زمینه های مختلف 
 • نماشویی و رولپلاک اواع نماها 

قیمت تیم کفسابی نانوی اکبری

اجرای نانو ساب کمی پر هزینه است زیرا ابتدا لازم است تمامی ایرادات سنگ کف مد نظر برطرف و سابیده شود تا با سطحی کاملا آماده برای نانو و ضد آب کردن روبه رو شده و بعد اقدام به نانو شود .  لازم به ذکر است قیمت نانوساب به صورت متری محاسبه می شود ممکن است بنا به درخواست شما دارای قسمت ها متفاوتی خواهد بود.درهمین راستا بهترین خدمات را با بهترین کیفیت مواد نانویی برای شما آماده می کنیم و تا درخشندگی و مقاومت و طول عمر را خاطر نشان خواهیم کرد.

سوالات متداولی که ممکن است برای مخاطبان ما راجب کفسابی نانو پیش آید :

مراحل نانویی کردن و کفسابی نانوی اکبری شامل مراحل نانو کردن ایتالیایی و مراحل نانو کردن آلمانی و مراحل نانو کردن ژاپنی هستند که بنا به اختیار و دلخواه شما با مواد مورد انتظار پس از مراحل کفسابی انواع سطوح مختلف برای شما انجام می گیرند.

 

بسته به مراحل نانو کردن شما و بر اساس متراژی که شما برای نانو کردن سطوح نیاز دارید سنجیده می شوند ، در همین راستا نمی توان گفت که چه مدت زمان طول می کشد تا مراحل نانو کردن شم به پایان برسد برای همین موضوع کارشناسان ما در محل حاضر می شوند تا به شما مدت زمان را گفته یا می توانید از پاسخگویی مشاوران ما کمک بگیرید.

 

 در ابتدا مشاوران و استادان ما در محل مورد نظر جمع می شوند و برای شما اطلاعات ابتدایی آنالیز اولیه را انجام میدهند سپس با کفسابی اولیه که بسته به سطح مورد نظر متفاوت است آن را انجام داده و سپس مراحل نانویی کردن را با توجه به ویژگی مورد انتظار آغاز می کنند و در مرحله آخر با تضمین و امتحان کردن مواد به شما تضمین را هدیه می کنند.

 

در تعریف « کف ساب نانو » می توان گفت وی یک فرد ماهر و متخصص برای نانو کف سابی سنگ موزاییک ، گرانیت و… می باشد . یک تکنسین خوب با تجربه کف سابی نانو ، نمونه کار زیادی در همه جای شهر دارد و می توانید آوازه کار های اورا بشنوید. وی می تواند قیمت تمام شده کفسابی نانو را همان ابتدا با مشتری طی می کند . او باید قادر باشد با متانت و حوصله تمام سوالات مشتریان را جواب دهد . انواع سنگ ها را بشناسد و بتواند به لحاظ کیفی برای مشتریان مقایسه انجام  دهد و مشاوره دهد.

 
Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت