کفسابی تراورتن

کفسابی تراورتن

کفسابی تراورتن اکبری، کفسابی سنگ تراورتن مانند هر سنگ دیگری نیاز به تمیز کردن دارد که برای انجام این کار باید از روش های حرفه ای و تخصصی مانند کفسابی و سنگسابی استفاده کرد.تیم کفسابی اکبری در تهران و کرج آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه های مختلف مانند نماشویی، کفسابی های مختلف  مانند گرانیت، مرمر، بتن و….. انجام دهد. با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته ای که دارد و بهترین و باتجربه ترین پرسنلی که دارد بهترین کفسابی را برای سطوح  سنگی تراورتن شما انجام می دهد.

چرا کفسابی تراورتن مهم است ؟

سنگ های تراورتن معمولا از سنگ های آهکی که در چشمه های آب گرم ایجاد می شوند، ساخته می شوند و در انواع رنگ ها و جنس های مختلفی تولیده شده و در بازار عرضه می شوند که جز بهترین نماها و برترین زیبایی سطوح برای ساختمان ها و انوع کف می باشند.

اگر بخواهیم به معایب سنگ تراورتن اشاره ای داشته باشیم باید بگوییم مهم ترین آن عدم یکدست بودن رنگ و طرح آن است و یکی از مشکلات و عیب های بعدی آن می توان به آهکی بودن آن اشاره کرد که با گذشت زمان و تغییر دما و درجه حرارت محیط  باعث شکنندگی و از بین رفتن سنگ می شود از همین رو این نوع از سنگ ها پس مدتی با در تماس بودن با آب و مقداری رطوبط باعث ایجاد منافذ شده و سطح تراورتن زیبای شما را از بین می برند.

بهترین خدمات کفسابی تراورتن با قیمت فوق العاد و تضمینی همیشگی

  • استفاده از روش های کاملا نوین و با استفاده از دستگاه های کاملا پیشرفته برای از بین بردن منافذ اضافی سطحی تراورتن.
  • استفاده از ساب های رزین دار برای پوشش کامل سطوح و براق کردن سطوح تراورتن.
  • استفاده از رزین ها که فراورده های صنعتی و  زیر مجموعه پلیمر محسوب می شوند.
  • استفاده از بهترین لقمه های برای سطوح و کفسابی تراورتن .
  •  بهترین لقمه ها و ساب زن ها همراه با روش های ایتالیایی .
  • تضمین همیشگی تیم کفسابی اکبری برای بهترین تجربه درخشنگی سطوح تراورتن شما عزیزان

سنگ تراورتن چیست ؟

شاید برخی از افراد به این موضوع آگاه نباشند اما باید بگوییم که امروزه در ساختمان سازی از متداول ترین سنگی که استفاده می شود، سنگ تراورتن را نام برد و انتخاب این نوع سنگ نیز بی علت نیست و از مزایا و فواید این سنگ نسبت به سایر سنگ ها به مستحکم بودن و مقاوم بودن آن نسبت به ضربه، فشار و حوادثی مانند آتش سوزی و حتی عایق بودن آن در برابر صدا و حرارت می توان اشاره کرد به همین دلیل یکی از متداول ترین و بهترین پوشش دهنده برای سطوح است که البته پس از مدتی نیز نیاز به کفسابی دارد تا به اوج زیبایی و کاربردی بودن خود مثل روزهای اول برسد.

نحوه کفسابی تراورتن تیم اکبری به چه صورت است

در مرحله اول و قبل از سروع کفسابی بهتر است بگوییم که هر نوع از کفسابی نیازمند تیم حرفه ای از ساب زن ها یا افراد زبده است که بتوانند بهترین کیفیت را با بهترین ابزار برای شما ارائه دهند در همین راستا تیم کفسابی تراورتن اکبری با بهترین ابزار ها و برترین روش های به روز دنیا از جمله روش های ایتالیایی و آلمانی و ژاپنی در کنار شما هستند.

برای کفسابی سنگ تراورتن اگر بخواهیم سنگ را یک دست کنیم و حفره های آن را از بین ببریم سنگ تمام می شود و سنگی نمی ماند زیرا با هر بار یک دست کردن سنگ حفرههای دیگری نمایان می شود و پیدا می شود به این دلیل برای کفسابی این نوع از سنگ، متخصصان این امر یا به اصطلاح ساب زن با استفاده از رزین سطح آن را یک دست میکنند سپس پس از یکدست کردن سنگ های تراورتن با استفاده از لقمه های متاوت شروع به کفسابی تراورتن می کنند و در مرحله آخر با استفاده از روش ایتالیایی و با استفاده از لقمه های ایتالیایی کفسابی نهایی را انجام داده و بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه می کنند.

بهترین قیمت و تعرفه برای کفسابی تراورتن با تیم اکبری 

قیمت کفسابی تراورتن به عوامل مختلفی بستگی دارد و قیمت کفسابی سنگ بر اساس متراژ کار و نوع سختی یا سادگی کف بستگی دارد. به طور مثال یعنی هر چقدر سختی کفسابی بالا برود قیمت کفسابی نیز افزایش میابد
عوامل موثر بر قیمت کفسابی مانند:پستی بلندی سنگ،نوع سنگ،نوع روش درز گیری و خلل فرج گیری سنگ،نوع ساب پرداخت،لول براقیت سنگ،متراژ کف،دوری و نزدیکی پروژه(تهران یا شهرستان) و کف مورد نظر آیا قبلا ساب زنی شده یا خیر
کلیه این موارد در قیمت گذاری کفسابی و قیمت کفسابی تاثیر گذار هستند اما لازم نیست که نگران تعرفه زیاد آن باشد تیم کفسابی اکبری موارد بهتری را برای شما عزیزان در نظر می گیرد تا بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما هدیه کند.

سوالات متداولی که درباره کفسابی تراورتن برای مخاطبان ما پیش آمده است

کفسابی سنگ تراورتن مانند هر سنگ دیگری نیاز به تمیز کردن دارد که برای انجام این کار باید از روش های حرفه ای و تخصصی مانند کفسابی و سنگسابی استفاده کرد در کفسابی اکبری از روش های موثر و پیشرفته ایتالیایی و انواعی از بهترین ابزار ها استفاده می شود تا بهترین کیفیت را به شما ارائه کنند..

 

باید گفت که کفسابی تراورتن مراحل مختلفی دارد و پس ز انجام اولین مراحل یا مراحل رزین سازی و پوشش سطح چند مرحله دیگر و انداختن ساب ها و لقمه های متفاوت وجود دارد که بر اساس متراژ بنای شما تصمیم گرفته می شود که چه مقدار زمان می برد. پس عجله نکنید و در کمال آرامش تضمین ما را بپذیرید و بهترین کیفیت را خواهان باشید.

 

در وحله اول شما می توانید با مشاوران ما یعنی تیم کفسابی اکبری تماس گرفته و راجب متریک ها و انواع ویژگی ها و تمام شرایط راهنمایی گرفته و از میزان تضمین و همیشگی بودن کار ما اطمینان حاصل کنید و سپس با اعتماد کردن به تیم کفسابی تراورتن اکبری بهترین تجربه کفسابی را با بالا ترین کیفیت برای خود رقم بزنید.

 

یکی از مهم ترین موارد که همیشه مشتریا عزیز از ما می پرسند این است که آیا باید به ستب زن ها انعام داد یا ن ؟ بهتر است بگویم که بله با اینکه وجه خوبی ندارد اما بهتر است بدانید که غریزه انسان با انعام دادن و تشویق کردن بالا رفته و کیفیت بهتری را هنگام کار ارائه می دهند .

 
Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت