نماشویی ساختمان و شستشوی نما

خدمات نماشویی یا نظافت نما برای هر صاحب ساختمانی بسیار حیاتی است. نمای ساختمان جلوه بصری ساختمان برای عموم است و اولین موردی‌ست که مشاهده می شود است. نمای تمیز امکان تعرق رطوبت را فراهم می کند که به عنوان محافظ ضد آب برای ساختمان عمل می کند. اگر قسمت هایی از نمای ساختمان شما نیازمند تعمیر باشند ، پیدا کردن این قسمت ها از نمای تمیز راحت تر است.

درخواست خدمات نماشویی

درصورتی که نیاز به خدمات نماشویی دارید بدون اتلاف وقت همین الا درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مشاوران‌مان با شما تماس گرفته و جهت خدمت رسانی با شما هماهنگی لازم را انجام دهند . 

توضیحی مختتصر در مورد خدمات نماشویی

به طور خلاصه ، خدمات نماشویی و نظافت نما فرآیندی است که در آن می توان فضای خارجی ساختمان را از هرگونه آلودگی ، دوده ، لکه ها و آلاینده ها پاک کرد. .

نما معمولاً به قسمت جلوی ساختمان که ورودی در آن قرار دارد ، اشاره دارد. اما خدمات نماشویی برای محیط سنگ و نما شده‌ی قسمت های داخلی یک خانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد و تنها به شست و شوی نمای بیرونی ساختمان مختوم نمیشود .
ًََبرخی از مشهورترین مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان شامل شیشه ، سنگ و چوب است ، اگرچه برخی از نما ها ممکن است  ساخته شده از فلزات مانند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم باشد. ما با توجه به مصالح مورد استفاده شما بهترین مواد شوینده و ابزار ها را به کار میگیریم تا به بهترین نحو زیبایی و جلای ساختمان شما را بازگردانیم .
دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود نمای ساختمان کثیف به نظر برسد. به عنوان مثال ، هوا می تواند آسیب های خود را برساند ،  همچنین آلاینده های موجود در هوا ، این ترکیب می تواند باعث کم رنگ شدن نما شود و در ظاهر کلی ساختمان تأثیر بگذارد.

اما با خدمات نماشویی میتوان به راحتی از شر این کثیفی ها راحت شده و به ساختمان خود جلا بدهیم .

نمونه کارهای از نماشویی های انجام شده

قیمت نماشویی و نظافت نما

این خدمات از جمله خدمات تخصصی بوده و در بسیاری از ساخمان ها تمیز کردن نما برای افراد غیر مجهز ممکن نمی باشد ، با این حال با توجه به بستگی داشتن قیمت نماشویی به عوامل متعدد همچون جنس نما ، متراژ و میزان کثیفی نما  ، نمی توان قیمت دقیقی برای خدمات نماشویی با طناب یا راپل ارائه کرد.
اما می توان تخمینی از قیمت نماشویی ساختمان را به طور زیر شرح داد :
اگر متراژ نمای ساختمان بالای ۲۰۰ متر باشد ، از قیمت ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان بسته به نوع نما ، جنس نما و مقدار کثیفی نما محاسبه می شود؛
و  اگر متراژ کمتر از ۲۰۰ متر باشد به صورت کنتارات یا کلی قیمت داده می شود که برای دریافت این قیمت باید با استفاده از شماره های موجود در سایت ، با متخصصین ما تماس بگیرید.

خدمات نماشویی بدون داربست چیست؟

کمی قبل تر در سال های اخیر خدمات نماشویی با راپل و بدون داربست بیشتر مورد ارائه نبود ، اما با گذشت کمی به علت زمان بر بودن ، پر هزینه بودن و پر سروصدا بودن استفاده از داربست ، ما و همکارانمان به فکر ارائه روشی از خدمات نظافت نما آنهم بدون داربست و با درد سر کمتر افتادیم . 

پس از مدت کمی با ایده استفاده از طناب ارتفا (راپل) خدمات نماشویی بدون داربست را برای مشتریانمان محقق ساخته و توانستیم به پروسه خدمات نماشویی سرعت بخشیده و از اتلاف هزینه و زمان جلو گیری کنیم .

نماشویی بدون داربست چیست؟
نماشویی بدون داربست چیست؟

خدمات نماشویی بدون داربست چیست؟

کمی قبل تر در سال های اخیر خدمات نماشویی با راپل و بدون داربست بیشتر مورد ارائه نبود ، اما با گذشت کمی به علت زمان بر بودن ، پر هزینه بودن و پر سروصدا بودن استفاده از داربست ، ما و همکارانمان به فکر ارائه روشی از خدمات نظافت نما آنهم بدون داربست و با درد سر کمتر افتادیم . 

پس از مدت کمی با ایده استفاده از طناب ارتفا (راپل) خدمات نماشویی بدون داربست را برای مشتریانمان محقق ساخته و توانستیم به پروسه خدمات نماشویی سرعت بخشیده و از اتلاف هزینه و زمان جلو گیری کنیم .

اهمیت استفاده از خدمات نماشویی

دلایل اهمیت نماشویی با طناب (راپل)

استفاده از راپل و یا طناب ارتفاع برای خدمات نماشویی مزایایی داشته که بد نیست مروری اجمالی بر آنها داشته باشیم :

  • پایین آمدن قیمت نماشویی : استفاده از داربست در خدمات رسانی هایمان برای ما نیز شامل هزینه بوده و این موضوع باعث بالا رفتن قیمت خدمات دهی ما به مشتریانمان نیز میشود . از این رو نماشویی با راپل همواره برای ما قیمت تمام شده پایین تری داشته و امکان ارائه خدمات نماشویی ارزان را برای ما مهیا میکند .
  • کم سر و صدا بودناگر تا بحال از داربست برای هر موضوعی استفاده کرده باشید پروسه نصب و باز کردن داربست بسیار پر سرو صدا و آزار دهنده میباشد اما این موضوع نیز در خدمات نماشویی با راپل حل شده است . 
  • کم خطر بودناز آنجا که استفاده کنندگان از راپل آموزشهای لازم را دیده و از تجهیزات حرفه ای استفاده میکنند امکان رخ دادن اتفاق ناگوار بسیار پایین بوده اما استفاده از داربست برای نماشویی هم برای نصب کنندگان آن پر خطر بوده و هم برای عابرین اطراف .

همچنین دلایل بسیار زیادی از قبیل آرامش همسایگان و… باعث برتری نظافت و خدمات نماشویی با راپل شده است و استفاده از داربست برای نماشویی کم کم منسوخ شده به حساب می آید .

تفاوت سندبلاست و واتر جت

در پاسخ به این سوال باید گفت که ابتدا شما باید بر روی لینک سندبلاست کلیک کنید و از فرایند سندبلاست به صورت کامل آگاه شوید.در ادامه تفاوت این دو در این میباشد که در فرایند انجام واتیر جت:

در انجام فعالیت واتر جت برای نماشویی دیوار های ویلا این را باید بدانید که این فرایند فقط به منظور پاکروبی دیوارها از خاک و لجن میابشد و این فرایند لکه های قدیمی از جمله چرک خشک و همچنین رنگ های پودری و گچی و همچنین دیگر رنگ ها را پاک نمیکند.فرایند واترجت فقط رسوب و آهک های حاصل شده از رطوبت را شست و شو میدهد.حال اگر شما به فکر تمیز شدن اساسی دیوارها میباشید باید عمل سند بلاست را انجام دهید.

سندبلاست: عمل سند بلاست با قدرت بالایی که دارد باعث این میشود که دیوار ها به شکل اول برگردند.بعد از انجام سند بلاست دیگر آثاری از رنگ های قدیمی و لکه های قدیمی دیگر در دیوار مشاهده نمیکنید. همچنین شما میتوانید بعد از انجام سندبلاست. با مواد نانو یک لایه سطحی بر روی دیوار ها ایجاد کنید.

با این عمل باعث میشوید که عمر دیواره ها افزایش یابد و همچنین دیوارها در طولانی مدت دچار رسوب زدگی و آهک گرفتگی نشوند.البته لازم به ذکر است که این فرایند فقط بعد از سندبلاست امکان پذیر است و بعد از واتر جت نمیتوان عمل نانو را صورت داد.

نماشویی آجر

در طول زمان همیشه اهمیت نمای بیرونی ساختمان در اولویت قرار داشته است. اگر به دوران های تاریخی مختلف در ایران و یا اروپا و سایر کشور ها گذری داشته باشید و مطالعه موردی حتی در این خصوص داشته باشید.خواهید دید که یکی از جلوه های تاثیر گذار بر ساختمان ها نمای بیرونی آنها بوده است.هنرمندانی مختلف در خلق آثار هنری خود بر روی نمای ساختمان استفاده کرده و می کنند.نماهای سبک باروک، سبک رنسانس، معرق، کاشی کاری، سبک رومی و … تماما به غیر از نوع سازه با نوع نما هم پیوند نزدیک دارد.نماهای آجری جزو سخت ترین سطوح نما میباشند که به دلیل جذب سریع غبار دچار شورابه های سنگین میشوند.
نماشویی بدون داربست چیست؟

نماشویی در تهران

چرا نماشویی در تهران مهم است ؟

امروزه اهمیت نماشویی برای مردم آشکار تر شده است و تقریبا همه از مزایای نماشویی آگاه هستند.
در شهر های مختلف مخصوصا کلانشهر تهران با جمعیت حدود 10 میلیون نفر هوایی بسیار آلوده دارد که تاثیر مستقیم بر کثیف شدن و عمر نما های ساختمان دارد. به همین دلیل خدمات نماشویی در تهران به نسبت شهر های دیگر ایران از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

مزایا نماشویی در تهران

ترجیح میدهیم این مزایا را بار دیگر به ظور واضح برایتان مشخص کنیم تا انتخابی آگاهانه داشته باشید؛ اولین و بدیهی ترین مزیت نماشویی در تهران ، تمیز شدن و از بین رفتن جرم ها و کثیفی های نما می باشد که باعث بسیار زیبا تر دیده شدن ساخمان می شود. 
دومین مزیت شستشوی نمای ساختمان ، ترمیم و بازسازی سنگ نما می باشد، این مزیت به دلیل از بین بردن جرم های آمده بر روی نما می باشد که بسیار آسیب زا برای نما هستند. از دیگر مزیت های نماشویی ساختمان در تهران ، افزایش طول عمر نما می باشد. با شستن به موقع نما ساختمان ، به افزایش عمر نمای ساختمانتان می توانید کمک کنید.

انواع نماشویی در تهران

نماشویی در تهران به انواع مختلفی انجام می شود که بهترین نوع آن استفاده از طناب راپل می باشد. نماشویی در تهران با طناب راپل باعث کاهش هزینه نماشویی برای شما شده و همچنین ایمنی بیشتری نیز برای متخصصان نماشویی شرکت اکبری دارد.
از دیگر روش های نماشویی ساختمان در تهران می توان به نماشویی با داربست اشاره کرد که همانطور که می دانید این روش قدیمی بوده و خطرات زیادی نیز به همراه دارد.

قیمت نماشویی در تهران

قیمت نماشویی در تهران متغیر بوده و به عواملی همچون جنس نما ، میزان کثیفی و جرم داشتن نما ، متراژ شستشوی نما و …. بستگی دارد. اما همواره در شرکت خدمات رسانی اکبری بر آن بوده ایم که قیمتی منصفانه را برای مشتریان خود در نظر بگیریم. برای دریافت قیمت نماشویی در تهران با شماره 09123626379 تماس بگیرید.

شورابه نما چگونه به وجود می آیند؟

لبه پشت بام و تراس های ساختمان به دلیل ابخور زیاد چه طبیعی و چه غیر طبیعی دچار شورابه ها میشوند.شما باید محفظه های ریزش اب بر روی نما را ببندید.

به دلیل اینکه زمانی که باران می اید اب تمام گل و لای موجود در مسیر را میشوید و بر روی نما میاورد.این گل و لای بعد از چند ساعت خشک میشود و از این طریق شورابه به وجود می اید.

نوع دیگر این کثیفی ها زمانی اتفاق میوفتد که شما در حال شستشوی تراس ها باشید و زمانی که بالکن شسته شد اب خاک را میشوید و از لبه بالکن بر روی نما ریخته میشود که به دلیل ندانستن مالکان اتفاق میوفتد.

نگهداری از نمای آجر به چه صورت است؟

اما حفظ زیبایی و نگهداری  از این نما شاید از خود نما اهمیت بیشتری داشته باشد.همانگونه که قبلا هم در بخش شستشوی نمای ساختمان به آن پرداختیم در اصل این نما زمانی خود را به خوبی نشان می دهد که رنگ ها و هنرهای به کار رفته در آن به خوبی قابل مشاهده و درخشنده باشد.

بخصوص امروزه که از سبک های متنوعی در نما استفاده می شود و مهم تر اینکه می بینیم ،نمای ساختمان در بسیاری از سبک های مدرن تر و کلاسیک تر بصورت ترکیبی است.یعنی ساختار سنتی و نوین، چوب و سنگ، آجر و شیشه و … با هم به کار می روند تا هر بعد از ساختمان حرفی برای گفتن داشته باشد.اما بدون تردید یکی از اصلی ترین و سنتی ترین نماهای به کار گرفته شده در ساختمان ما ایرانی ها نمای آجری است. صرف نظر از نوع رنگ آجر و یا پهنا و مدل آجر این خود آجر است که در نمادهی ساختمان به عنوان بدنه اصلی کاربرد دارد.گاها آجر با ترکیبات و رنگ های مختلف به کار گرفته می شود و گاها آجر با نماهای جنس دیگر مانند کامپوزیت، سنگ و یا چوب ترموو و …

در نهایت خود شما باید خودتان تمام مراقبت های لازم را نسبت به دیوار های آجری خود داشته باشید تا در نهایت بهترین نتیجه را بگیرید.

نماشویی شیشه

نماشویی شیشه اکبری، نماشویی شیشه و شستشوی نمای ساختمان یکی از پرکاربرد ترین نیازمندیی ها در صنف خدمات ساختمانی می باشد. نماشویی با
طناب موج به زیبا سازی نما و از بین بردن آلودگی ها می شود. کامپوزیت و شیشه و سنگ های مختلف از گونه های نماهایی هستند که
با اب شسته نمیشود و باید حتما از کف و مواد شوینده ترکیبی همراه انها استفاده کرد، البته لازم به ذکر است که پروژه نماشویی تنها در ساختمان ها انجام نمیشود تمامی مجتمع های تجاری و.. هم از این خدمات بهره می برند.

قیمت نماشویی و نظافت نما

تخمین قیمت نماشویی راهکاری برای محاسبه تقریبی هزینه خدمات نماشویی است و نمیتوان قیمت دقیق را بدون حضور در محل پروژه اعلام کرد با این حال ما سعی داشتیم قیمتی تقریبی را برای خواستاران این خدمات بصورت آنلاین اعلام نماییم . 

نماشویی خانه ویلایی

نماشویی دیوار های ویلا یکی از فعالیت هایی است که برای خانه های ویلایی و همچنین ویلاهای تفریحی مورد استفاده قرار میگیرد.ویلا ها از دیرباز محلی برای تفریحی و همچنین محلی آرامش بخش برای لذت بردن از طبیعت ساخته شده است این ویلاها امروزه بیشتر در مناطق شمالی واقع هستند.خیلی از افراد نیز در مناطق شمالی تهران نیز ویلا هایی را دایر کرده اند و همچنین با ایجاد باغ هایی در درون آنها و ایجاد فضای سبز در داخل حیاط ویلاها باعث زیبایی و آرامش بخش بودن محیط حیات شده اند.در همین راستا نیز تیم نماشویی ویلای اکبری در کنار شماست تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

 

انواع خدمات نماشویی و نظافت

چرا نماشویی اکبری

سالانه +300 مشتری

ما در شرکت اکبری ، سالانه به بیش از 300 مشتری خدمات نماشویی ارائه می دهیم.

+20 سال تجربه

با تجربه ای بیشت از 20 سال در این زمینه ، کار نماشویی شما توسط متخصص های حرفه ای انجام می شود.

ابزار های بِروز

استفاده از ابزار های بِروز همچون راپل و ارائه راه حل برای تمیز کردن مکان های بدون دسترسی از دیگر ویژگی های ماست.

مقرون به صرفه

خدمات نماشویی ساختمان ما با توجه به کیفیت کار نهایی ، بسیار مقرون به صرفه هستند.

2 دیدگاه دربارهٔ «نماشویی»

  1. هم قیمت نماشویی تون در مقایسه با بازار بهتره ، هم خیلی سریع تر کارارو جمع و جور میکنید ، بنده وظیفه خودم دونستم که از تیم نماشوییتون تشکر و قدردانی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.