نماشویی ساختمان و شستشوی نما

وقتی نمای ساختمان‌ها در مدت طولانی در معرض آلودگی‌ها قرار می‌گیرند طبیعی است که بصورت دوره‌ای نیازمند شستشو و نماشویی بشوند. تمیز کردن و شستشوی نمای ساختمان دیگر یک اقدام لاکچری به حساب نمی‌آید بلکه اقدامی لازم و ضروری برای حفظ سلامت و زیبایی سنگ نمای ساختمان‌هاست.

درخواست خدمات نماشویی

درصورتی که نیاز به خدمات نماشویی دارید بدون اتلاف وقت همین الا درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مشاوران‌مان با شما تماس گرفته و جهت خدمت رسانی با شما هماهنگی لازم را انجام دهند . 

نحوه سفارش خدمات نماشویی ساختمان در تهران و کرج

این صفحه‌ای از شرکت نماشویی ارتفاع کاران نوین ساب در تهران و کرج می‌باشد.  با توجه به این که الان در این صفحه از سایت ما قرار دارید به نظر می‌رسد که نیاز به خدمات نظافت نما یا نماشویی داشته باشید.

اگر نیاز به خدماتی به صرفه و ارزان برای منزل و محل کار خود دارید، نحوه استفاده از خدمات ما به شکل زیر است :

 • به راحتی هرچه تمام با شماره‌ی تماس ما (09123626379) تماس بگیرید.
 • در صورتی که امکان تماس را به هر دلیلی ندارید ، فرم بالا را پر کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات محل ساختمان و متراژ نما را از شما می‌گیرند.
 • پس از تماس شما سفارش شما ثبت شده و یکی از نماشوهای ماهر ما با شما برای هماهنگی لازم، تماس خواهد گرفت.
 • پس از هماهنگی بدون هیچگونی تعللی نیروی مد نظر در محل حاظر خواهد بود تا کارشناسی و یا شروع انجام پروژه استارت بخورد.
 • پس از انجام کار در صورت نیاز فاکتور رسمی پرداخت به نام شرکت نماشویی ارتفاع کاران نوین ساب صادر خواهد شد.

نمونه کارهای از نماشویی های انجام شده

خدمات نماشویی چیست؟

قبل از صحبت در مورد هر چیزی لازم است که شفاف سازی ساده‌ای درمورد اینکه خدمات نماشویی چیست و شامل چه کارهایی می‌شود، انجام دهیم.

نماشویی ساختمان
تصویری از یک پروژه نماشویی ساختمان

در این روزها در شهرهای پرجمعیتی همچون تهران، کرج ، تبریز و … با تولید روز افزون آلودگی‌ها کثیف شدن و جرم برداشتن سنگ نمای ساختمان‌ها اتفاقی عادی است. موضوع تنها به کثیفی منتهی نشده و قسمت بد ماجرا این است که این آلودگی‌ها می‌توانند باعث تخریب نمای ساختمان شوند.

شسشتوی نما که به اختصار نماشویی ساختمان نیز شناخته می‌شود خدمتی است که در شهرهایی همچون تهران، کرج ، تبریز و … ارائه شده و به زدودن و شستشوی نماهای ساختمان از جرم‌ها می‌پردازد. 

این کار با روش‌ها ، ابزارها، و مواد شوینده مختلفی انجام شده که هر کدام برای انواع نماهای مختلف مناسبند. 

برای مثال نماشویی شیشه با نماشویی سنگ نمای تراورتن ، قطعا دارای تفاوت‌های بسیار زیادی می‌باشد که در ادامه به تک تک این موضوعات خواهیم پرداخت.

چرا نماشویی برای نمای ساختمان‌ها امری ضروری تلقی می‌شود؟

در بالا این مورد را بصورت خلاصه گفتیم ، اگر مطلع هستید به مطالعه عنوان بعدی بپردازید اما ما برای اطمینان خاطر باید دلایل شستشوی نما را شرح دهیم. 

نمای ساختمان عضو بسیار مهمی از ساختمان‌ها می‌باشد. نقش لباس برای انسان را برای ساختمان ها ایفا کرده و کاربردهای فراوانی دارد. 

از طرفی یکی از پر هزینه‌ترین قسمت‌های یک پروژه ساخت و ساز همین اجرای نمای ساختمان می‌باشد.

از مهم‌ترین دلایل نما زدن ساختمان می‌توان به زیبا سازی ساختمان، عایق کردن ساختمان از سرما و گرمای شدید، محافظت از ساختمان در برابر بارش‌های متمادی .

با همه این تفاسیر به راحتی می‌توان حدس زد که چرا نماشویی ساختمان انقدر حائز اهمیت است.

با شستشوی منظم نما از آسیب رسانی آلودگی‌های هوا و اجرام به نمای ساختمان جلوگیری میکنیم.

همین امر نماشویی نمای ساختمان باعث می‌شود تا زیبایی ساختمان حفظ شده و شیک و تمیزتر باشد.

اگر هم صحبتمان در مورد یک ملک اداری باشد ، تاثیر نماشویی بر وجهه کسب‌وکارهای ساکن در ساختمان بسیار بسیار زیاد خواهد بود.

انواع روش‌های نماشویی چیست ؟

با توجه به میزان اجرام و آلودگی سنگ نمای ساختمان روش‌های مختلفی برای اجرای پروژه تمیزکاری و نظافت نما وجود دارد. 

متداول ترین این روش‌ها عبارتند از :

 • نماشویی با مواد شوینده، ابر و طی 
 • نماشویی نانو ( استفاده از شوینده‌های نانو و دیسکیلیر)
 • نماشویی با واتر جت 
 • نماشویی سند بلاست

هر یک از این روش‌ها دارای مزایا و معایبی بوده که با توجه به سطح مورد نماشویی یکی از این روش‌ها انتخاب و به کار گرفته می‌شود.

علاوه بر این روش‌های اجرایی نماشویی به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 1. نماشویی بدون داربست با استفاده از راپل و طناب
 2. نماشویی با داربست (روش سنتی و قدیمی و پر دردسر)

بیایید هر کدام از این تکنیک‌های نظافت نما را با همدیگر بررسی کنیم.

نماشویی با داربست

سر و صدا، زمان و هزینه بر بودن نماشویی با داربست مهم ترین عیب آن است

خدمات تمیزکاری نما با داربست ، از سنتی ترین روش‌های این خدمت می‌باشد . عیب اصلی این روش این بود که ، با استفاده از داربست زمان اجرای نماشویی بسیار طولانی شده، امنیت کمتری برای نیروی نماشو داشت، هزینه بر بود، دردسر نصب و سر و صدا داشت.

بنابراین این روش دیگر اخیرا منسوخ شده به حساب می‌آید.

کمی قبل تر در سال های اخیر خدمات نماشویی با راپل و بدون داربست بیشتر مورد ارائه نبود ، اما با گذشت کمی به علت زمان بر بودن ، پر هزینه بودن و پر سروصدا بودن استفاده از داربست ، ما و همکارانمان به فکر ارائه روشی از خدمات نظافت نما آنهم بدون داربست و با درد سر کمتر افتادیم . 

پس از مدت کمی با ایده استفاده از طناب ارتفا (راپل) خدمات نماشویی بدون داربست را برای مشتریانمان محقق ساخته و توانستیم به پروسه خدمات نماشویی سرعت بخشیده و از اتلاف هزینه و زمان جلو گیری کنیم .

نماشویی با طناب و راپل در تهران و کرج

نماشویی بدون داربست با راپل و طناب بهترین جایگزین برای روش سنتی

استفاده از راپل و به اصطلاح طناب در عملیات شستشوی نما انقلابی در این حوزه کاری بود.

دیگر استفاده از داربست‌ها منسوخ شد و کنار رفت از طرفی عملیات اجرای این پروژه بسیار سریع‌تر انجام می‌شد.

تنها چیزی که لازم بود نیروی کار متخصص با مهارت استفاده از راپل و طناب بود.

استفاده از راپل و یا طناب ارتفاع برای خدمات نماشویی مزایایی داشته که بد نیست مروری اجمالی بر آنها داشته باشیم :

 • پایین آمدن قیمت نماشویی : استفاده از داربست در خدمات رسانی هایمان برای ما نیز شامل هزینه بوده و این موضوع باعث بالا رفتن قیمت خدمات دهی ما به مشتریانمان نیز میشود . از این رو نماشویی با راپل همواره برای ما قیمت تمام شده پایین تری داشته و امکان ارائه خدمات نماشویی ارزان را برای ما مهیا میکند .
 • کم سر و صدا بودناگر تا بحال از داربست برای هر موضوعی استفاده کرده باشید پروسه نصب و باز کردن داربست بسیار پر سرو صدا و آزار دهنده میباشد اما این موضوع نیز در خدمات نماشویی با راپل حل شده است . 
 • کم خطر بودناز آنجا که استفاده کنندگان از راپل آموزشهای لازم را دیده و از تجهیزات حرفه ای استفاده میکنند امکان رخ دادن اتفاق ناگوار بسیار پایین بوده اما استفاده از داربست برای نماشویی هم برای نصب کنندگان آن پر خطر بوده و هم برای عابرین اطراف .

نماشویی در تهران و کرج

همچنین دلایل بسیار زیادی از قبیل آرامش همسایگان و… باعث برتری نظافت و خدمات نماشویی با راپل شده است و استفاده از داربست برای نماشویی کم کم منسوخ شده به حساب می آید .

نماشویی با واتر جت و سندبلاست

در انجام فعالیت واتر جت برای نماشویی دیوار های ویلا این را باید بدانید که این فرایند فقط به منظور پاکروبی دیوارها از خاک و لجن میابشد و این فرایند لکه های قدیمی از جمله چرک خشک و همچنین رنگ های پودری و گچی و همچنین دیگر رنگ ها را پاک نمیکند.فرایند واترجت فقط رسوب و آهک های حاصل شده از رطوبت را شست و شو میدهد.حال اگر شما به فکر تمیز شدن اساسی دیوارها میباشید باید عمل سند بلاست را انجام دهید.

واتر جت از مهم‌ترین ابزار های نماشویی

سندبلاست: عمل سند بلاست با قدرت بالایی که دارد باعث این میشود که دیوار ها به شکل اول برگردند.بعد از انجام سند بلاست دیگر آثاری از رنگ های قدیمی و لکه های قدیمی دیگر در دیوار مشاهده نمیکنید. همچنین شما میتوانید بعد از انجام سندبلاست. با مواد نانو یک لایه سطحی بر روی دیوار ها ایجاد کنید.

با این عمل باعث میشوید که عمر دیواره ها افزایش یابد و همچنین دیوارها در طولانی مدت دچار رسوب زدگی و آهک گرفتگی نشوند.البته لازم به ذکر است که این فرایند فقط بعد از سندبلاست امکان پذیر است و بعد از واتر جت نمیتوان عمل نانو را صورت داد.

قیمت و تعرفه نماشویی

ابتدا بهتر است خاط نشان شویم، هزینه و قیمت نماشویی در تهران تفاوتی با قیمت شستشوی نما در کرج نداشته و موقعیت محل مورد نظافت بر قیمت این خدمت تاثیر گذار نیست.

درحالت کلی می‌توان گفت مهم‌ترین عواملی که بر قیمت نماشویی این خدمت موثرند عبارتند از :

 • متراژکار
 • جنس نما
 • ابزار مورد نیاز
 • نوع و شدت آلودگی
 • مواد شوینده : برای مثال استفاده از شوینده‌های نانو بر هزینه موثر است.

توصیه می‌کنیم جهت اطلاع از قیمت با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته ، در صورت نیاز عکسی از نمای خود به ما ارسال کرده و با خیالی راحت قیمت کار را دریافت کنید.

انواع سطوح برای نماشویی 

ببینید پس از این‌که درباره انواع روش‌های نماشویی با یکدیگر صحبت کردیم، وقت آن رسیده که در مورد انواع سطوح و نوع مختلف سفارش‌ها با شما صحبت کنیم.

در ادامه منظورمان را بهتر متوجه می‌شوید.

نماشویی آجر 

ساختمان‌های آجر نما کم نیستند! علاوه بر این ، این‌گونه نماها بسیار مستعد جذب انواع آلودگی‌ها هستند.

این نوع نماها از سخت‌ترین و پرطرفدارترین نماهای ساختمان می‌باشند که اغلب خیلی سریع دچار آلودگی می‌شوند.

از متداول‌ترین آلودگی‌هایی که بر روی آجر نما ها می‌نشیند ، شورابه نما می‌باشد.

از همین رو یکی از بیشترین سفارش‌های مربوط به نظافت نما گزینه آجر نماها می‌باشن.

نماشویی شیشه

نمای ساختمان شیشه‌ای بسیار لاکچری است ، اما کافیست که این نما آلوده شود آنوقت نه تنها دیگر لاکچری نیست، بلکه بسیار زننده نیز می‌شود.

برج بلور تبریز نمونه پروژه نماشویی، نمای شیشه ای و کامپوزیت
نمای برج بلور از ترکیبی از شیشه و کامپوزیت است.

پیشنهاد ما برای نماشویی نمای شیشه‌ای ساختمان اغلب خدمات دوره‌ای نظافت نما می‌باشد.

نظافت نمای سنگی

پر طرفدارترین و بیشترین نوع نما در کشور ما بخصوص در شهر تهران و کرج ، نمای سنگی ساختمان‌هاست.

پروژه نماشویی سنگ نمای ساختمان

سنگ‌ نما‌هایی از جنس مرمر ، تراورتن و … که باعث زیبایی و عایق شدن هرچه تمام ساختمان می‌شود. در همین راستا و با توجه به زیاد بودن این نوع نما ، درخواست خدمات نظافت این‌گونه نما نیز بسیار بالاست.

در شستشوی این‌گونه نماها ، استفاده از مواد شوینده مناسب و ابزار مناسب با توجه به سطح و شدت آلودگی دارای مهم‌ترین اهمیت است.

خدمات شرکت نماشویی ارتفاع کاران نوین ساب در کدام مناطق قابل ارائه است؟

ارتفاع کاران نوین ساب به عنوان یکی از بهترین شرکت نماشویی در تهران ، ارائه خدمات را به قسمت خاصی از تهران محدود نکرده و در تمام مناطق تهران و همچنین شهر کرج ارائه می‌دهد. 

نماشویی در تمام مناطق تهران و کرج

در ادامه لیست کلی مناطق تحت پوشش را آورده‌ایم ، در صورتی که جزوی از گزینه‌های زیر نبودید با ما تماس گرفته تا برای ارائه خدمات هماهنگ شویم.

ارائه خدمات نظافت نما در شمال تهران  

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

ارائه خدمات نماشویی در مرکز تهران  

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

ارائه خدمات شستشوی نما در غرب تهران  

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

شرکت نماشویی در شرق تهران  

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نماشویی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

نمونه کارهای از نماشویی های انجام شده

انواع خدمات نماشویی و نظافت

چرا شرکت نماشویی ارتفاع کاران نوین ساب؟

سالانه +300 مشتری

ما در شرکت نماشویی نوین ساب ، سالانه به بیش از 300 مشتری خدمات نماشویی ارائه می دهیم.

+20 سال تجربه

با تجربه ای بیشت از 20 سال در این زمینه ، کار نماشویی شما توسط متخصص های حرفه ای انجام می شود.

ابزار های بِروز

استفاده از ابزار های بِروز همچون راپل و ارائه راه حل برای تمیز کردن مکان های بدون دسترسی از دیگر ویژگی های ماست.

مقرون به صرفه

خدمات نماشویی ساختمان ما با توجه به کیفیت کار نهایی ، بسیار مقرون به صرفه هستند.

2 دیدگاه دربارهٔ «نماشویی»

 1. هم قیمت نماشویی تون در مقایسه با بازار بهتره ، هم خیلی سریع تر کارارو جمع و جور میکنید ، بنده وظیفه خودم دونستم که از تیم نماشوییتون تشکر و قدردانی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت