کفسابی مرمر

کفسابی مرمر

کفسابی مرمر اکبری، کف های مرمر ساختمان های تهران را با خدمات درجه یک خود کفسابی کرده  و در مرحله بعد پس از  آب بندی و نانو کردن سنگ مرمر دیگر اثری از ریختن لکه های روغنی روی سنگ، لکه روغن ماشین در سطوح مرمر و ساختمان باقی نمی ماند و همه کثیفی ها برطرف شده و در سالهای بعدی نیز در برابر همه این مسائل مقاوم می شود .یکی از روش های تمیز کردن کفپوش ساختمان استفاده از دستگاه های کفساب است.مخصوصاً برای کف هایی که سنگ مرمر شده اند و نمی شود از کاردک برای تمیز کردن آن ها استفاده کرد،روش کفسابی سنگ مرمر بهترین روش انتخابی است.

چرا باید کفسابی مرمر انجام دهیم؟

ابتدا بهتر است راجب پیشینه این سنگ شگفت انگیز یا همان سنگ مرمر بیشتر بدانیم ، درواقع سنگ مرمر از دگرگونی سنگ آهک تشکیل می شود و از تراکم نسبتا بالایی برخوردار است و به دلیل زیبایی خاصی که دارد از آن در زمان های گذشته در مجسمه سازی و ساخت  زیور آلات استفاده می شد.سنگ مرمر به دلیل تنوع در رنگ ها و مقاومت بالایی که دارد، می توان از آن برای قسمت های مختلف ساختمان اعم از کف، پله ها، اپن و قرنیز و سایر قسمت های بنا استفاده کرد.سنگ مرمریت در انواع مختلفی موجود می باشد که در میان آن ها، مرمریت خوی و مرمریت هرسین پرکاربردترین آن ها می باشد و تنها در رنگ و کیفیت تفاوت دارند، خب بهتر است که به موضوع اصلی یعنی کفسابی مرمر بازگردیم ،در اصل کفسابی به معنی سابیدن کفپوش های ساختمانی است که به دلایل مختلف نیاز به شستشو و تمیز کردن دارند.

کفسابی سنگ های ساختمان مخصوصاً در اوایل کار ساختمان سازی یا بازسازی آن که به علت های گوناگونی و توسط ریخته شدن سیمان، گچ، چسب، رنگ و … روی آن، لکه برداشته و کثیف شده اند،نیازی اساسی می باشد.گاهاً نیز دیده شده بعد از گذشت زمان سنگ های کف ساختمان کدر و یا کثیف شده و جرم موجود روی آن دیگر با روش های سنتی از بین نمی رود،به همین جهت باید از دستگاه کفسابی سنگ مرمر استفاده شود.البته در بعضی موارد نیز مثل عدم تراز بودن کفپوش کف ساختمان، از دستگاه کفساب نیز استفاده می شود.

بهترین خدمات کفسابی مرمر با قیمت فوق العاد و تضمینی همیشگی

 • استفاده از روش های کفسابی معمولی ،ژاپنی ،ایتالیایی و آلمانی
 • استفاده از نانو پوشش ها و ماستیکی کردن کف ها
 • برای انجام کفسابی منازل مسکونی، مراکز تجاری و اداری، هتل ها، تالار های پذیرایی، فروشگاه ها و …
 •  از بین بردن رد روغن و جای چرخ‌ها
 • ترمیم شکاف بین سنگ ها و حفره های ایجاد شده بین سنگ های مرمر
 • خدمات مخصوص پارکینگ های مختلف با سطوح مختلف 
 • بهترین سنگسابی و کفسابی مناسب هر سطح با بروز ترین روش های موثر 

بهترین ویژگی های سنگ مرمر که به شما دلیلی برای کفسابی مرمر می دهد

 1.  تنوع در رنگ با قابلیت اجرای طرح های مختلف و دلخواه
 2. سبک تر از سنگ های دیگر و با وزن مخصوص 1100 تا 1300 کیلوگرم بر متر مکعب است که همین امر باعث وزن کمتر ساختمان و در نتیجه کاهش اثر زلزله بر ساختمان می شود
 3. قابلیت جذب آب در حد صفر
 4. عدم محدودیت در ابعاد تولیدی با نصبی همانند سنگ گرانیتی
 5. استقامت (کشش و فشار) بالاتر از سنگ های تزئینی موجود
 6. اسکوب سرخود است . بدین معنی که برخلاف سنگ های طبیعی در اثر عوامل جوی و عدم چسبندگی به مرور زمان از بدنه ساختمان جدا نمی شود ، از آشناترین معایب سنگ طبیعی ، همین جداشدن تدریجی از بدنه ساختمان است .
 7.  مقاومت بالا در برابر عوامل جوی
 8. استحکام و انسجام بالا
 9. تنوع پذیری بالا
 10. نصب راحت و بدون دردسر

به نظم همین دلایل کافی است که هرچه سرع تر اقدام به کفسابی کنید و دوباره درخشنگی و زیبایی ناشی از تمیزی و پاکیزگی را به خانه های خود بازگردانید، در همین راستا تیم کفسایب مرمر اکبری با 20سال تجربه و خدمات در زمینه کفسابی همراه شماست تا بهترین نتیجه ها را برای شما بسازد.

با مراحل کفسابی مرمر اکبری آشنا شوید

در مرحله اول کفسابی مرمر از لقمه سنگ ساب شماره ۳۶ برای شروع عملیات کفسابی سنگ مرمر استفاده می کنیم تا اکثر جرم ها و مصالح موجود بر روی سنگ تا حدود زیادی از بین بروند و کار برای مراحل بعدی آسان تر شود. سپس براید بهتر آشکار شدن درزها و شکاف های سنگ مرمر و یک دست کردن سطح آن از لقمه سنگ ساب ۶۰ استفاده می کنیم.

در مرحله دوم برای پر کردن درزها و شکاف هایی که در اثر ساب مرحله قبل مشخص شدن از بتونه و مواد رزین استفاده می شود. این مواد برای خشک شدن به یک روز زمان احتیاج دارند تا کاملا برای ساب آماده شوند. سپس تا ۹ مرحله با استفاده از لقمه سنگ های مناسب سنگ را ساب میزنیم تا به حالت درخشان و شیشه ای شدن سنگ برسیم.

در مراحل کفسابی مرمر باید لقمه ستگ های به کار برده شده در هر مرحله نرم تر از مرحله قبل باشد تا خط و خش های ایجاد شده بر اثر ساب سنگ کم کم از بین بروند و در پایان سنگ مرمر به بهترین حالت خود برسد.

برترین خدمات کفسابی مرمر قابل ارائه در تهران و کرج

 • سنگسابی مرمر بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
 • کفسابی انواع سنگ گرانیت،سنگ تراورتن،سنگ دهبید،سنگ های لایمستون
 • انوع خدمات کفسابی بتن
 • کفسابی پارکینگ ها به صورت حرفه و آنتی استاتیک
 • کریستالیزه کردن سطح بالایی سنگ های مرمر
 • 20 سال سابقه کفسابی در سطوح و زمینه های مختلف 
 • نماشویی و رولپلاک اواع نماها 

نکات طلایی قیمت کفسابی مرمر که باید بدانید

قیمت کفسابی معمولاً به صورت متر مربع محاسبه می شود.عوامل مختلفی برای قیمت گذاری در کفسابی سنگ مرمر تأثیر گذار هستند.از جمله این عوامل می توان به نوع سنگ مرمر اشاره کرد.به طور مثال میزان کثیفی و سختی کار در تمیزکردن لکه ها از جمله عوامل موثر در قیمت کفسابی است.از دیگر عوامل می توان به متراژ کفسابی سنگ مرمر در پروژه اشاره کرد.

هر چقدر که متراژ بالاتر باشد معمولاً قیمت پایین تر می آید.درزها و گوشه های دیوار ها اگر زیاد باشند در قیمت گذاری بی تأثیر نخواهند بود.پستی و بلندی سنگ های مرمر نیز هر چقدر دقیق تر کار شده باشند، می تواند در پایین آوردن قیمت تأثیر بالایی بگذارد.

لازم به ذکر است که قیمت نهایی بر اساس نظر کارفرما می باشد.عده ای از کارفرما ها می خواهند که کفی براق و ظاهری شفاف داشته باشد و عده ای فقط می خواهند لکه های درشت و زننده را بردارند که این خود عامل اصلی قیمت گذاری در کفسابی سنگ مرمر کف می باشد و همه این ها برای تعیین قیمت هستند به طور خلاصه بهتر است با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیر و از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا بهترین تصمیم رابرای کف خود در نظر بگیرید در همین راستا بعد از تصمیم گیری خود تیم حرفه ای کفسابی اکبری در کنار شماست.

سوالات متداولی که مخاطبان ما درباره کفسابی مرمر پرسیده اند

 • در مرحله اول می بایست پستی و بلندی های سنگ های مرمر  را که در مرحله اجرا تراز نشده اند، برطرف نمود. برای انجام این کار از صفحه های مختلف ساب زنی استفاده می شود. تعداد تکرار ساب زنی به عمق خراش بستگی دارد.
 • در مرحله دوم کفسابی پولیش کشیده می شود تا درزهای بسیار کوچک به جا مانده در مرحله قبلی را بپوشاند. بعد از انجام این مرحله پساب به جامانده را جمع آوری نمایید تا خشک نشود و به کف بچسبد.
  در این مرحله دستگاه را بر روی کف می چرخانند و به صورت زیگزاگ حرکت می دهند. حرکت رفت و برگشت دستگاه باید همپوشانی داشته باشد. در ضمن دستگاه را نباید ثابت نگه داشت زیرا باعث ایجاد حفره در آن نقطه می شود.

اصولا مدت زمان اتمام یک کفسابی بسته به متراژمورد نظر دارد و همینطوره میزان بهبود نیازمند سنگ مرمر که چه مقدار نیاز به بهبود دارد و حفره های سنگ ها چه مقدار است و از چه دستگاه هایی استفاده میشود یا از نانو پوشش ها استفاده میشود ،که تمامی این پارامتر ها در تعیین زمان کفسابی موثر هستند.

 
 
 • دستگاه کف سابی سنگ مرمر سه فاز: این دستگاه با برق سه فاز کار می کند و از قدرت و سرعت بالایی برخوردار می باشد و در پروژه ها و ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.
 • دستگاه سابزنی سنگ مرمر تک فاز: این نوع دستگاه ها با برق تک فاز شروع به حرکت می کند و در جاهایی که برق سه فاز وجود ندارد و دارای فضاهای دست و پا گیر هستند، مانند منازل مسکونی و ساختمان ها و مراکز تجاری کوچک، مورد استفاده قرار می گیرند . این نوع دستگاه از قدرت، سرعت و کارایی پایین تری نسبت به نوع سه فاز آن برخوردار می باشد.
 • دستگاه کفسابی سرامیک دستی: در مکان هایی که فاقد برق بوده و یا بسیار کوچک می باشند، از این نوع دستگاه استفاده می کنند. این دستگاه از دو نوع قبلی بسیار کوچک تر بوده و از قدرت و سرعت پایین تری برخوردار می باشد. کاربرد دستگاه های دستی در سرویس های بهداشتی، کنج دیوارها، گوشه ها و… می باشد.

Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت