قیمت نماشویی ساختمان

این صفحه برای مطالعه درباره قیمت نماشویی ساختمان تهیه و تدوین شده است.

اگر فرصت مطالعه این صفحه را ندارید ، به آسانی می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کرده تا از قیمت و تعرفه خدمات نماشویی مطلع شوید. 

نماشویی این روزها دیگر یک کار لوکس و اضافه نیست. با خدمات نماشویی شامل نماشویی ساختمان با طناب (راپل) و واترجت نه تنها ظاهر ساختمان درخشان و پاکیزه می‌شود، بلکه روی افرادی که به ساختمان رفت‌وآمد دارند و حتی رهگذران تاثیر بسزایی می‌گذارد.

اگر از آخرین بار که نماشویی ساختمان یا نماشویی شیشه را انجام داده‌اید چندسالی می‌گذرد، وقت آن است که دوباره دست به کار شوید و بهترین خدمات نماشویی را با بهترین قیمت در شرکت اکبری تجربه کنید.

قیمت نماشویی ساختمان

بهترین خدمات کفسابی و قیمت نماشویی فوق العاد و تضمینی همیشگی شرکت اکبری

 • استفاده از روش های نماشویی معمولی ،ژاپنی ،ایتالیایی و آلمانی

 • استفاده از نانو پوشش ها  برای مکان های نماشویی شده

 • نظافت کلی نما ها بر اساس بهترین متد های اروپا 

 • ترمیم شکاف بین سنگ ها و حفره های ایجاد شده 

 • خدمات مخصوص پارکینگ های مختلف با سطوح مختلف 

 • بهترین سنگسابی و نماشویی شیشه و بهترین نماشویی های آجر

برترین خدمات کفسابی و نماشویی قابل ارائه با بهترین قیمت نماشویی

 • نماشویی خانه های ویلایی تهران با بهترین خدمات
 • کفسابی انواع سنگ گرانیت،سنگ تراورتن 
 • انوع خدمات کفسابی سنگ مرمر
 • نماشویی با بهترین خدمات در تبریز
 • کریستالیزه کردن سطح رویی نما ها
 • 20 سال سابقه کفسابی در سطوح و زمینه های مختلف 
 • نماشویی و رولپلاک اواع نماها 

عواملی که در قیمت نماشویی بسیار تاثیر گذار هستند؟

 • نوع نما : نوع نما یکی از اصل هایی می باشد که در قیمت نماشویی ساختمان باید مورد توجه قرار برای مثال نماشویی سنگ های تیشه ای و آجر بهمنی سه سانتی در اصطلاح حدودا 30 درصد گرانتر از نماهای سنگی معمولی می باشد زیرا نیاز به واتر جت سندبلاست دارد .یا همچنین نماهایی که دارای ساختار کامپوزیتی هستند به دلیل زمانگیری بیشتر حدود20 درصد هزینه خدمات اضافه می گردد تا بهترین خدمات برای شما طراحی شود.
 • متراژکار: هرچه متراژ بیشتر باشد قیمت در متر مربع کاسته می شود برای مثال در متراژ های بالاتر از 1000متر مربع قیمت ها تا 19 درصد نیز کاسته می گردد ولی در نماهای کوچک مانند 100 متر مربع به دلیل احتساب هزینه تجهیز کارگاه و جابجایی ابزار قیمت خدمات بیشتر می باشد .
 • میزان جرم کثیفی: هرچه جرم و کثیفی بیشتر باشد یعنی دچار جرم سخت شده باشد و نیازمند استفاده بیش از استاندارد مواد و مصالح خدمات باشد قیمت خدمات نماشویی نیز افزوده می گردد.
 • حساسیت نما : هرچه حساسیت نما بیشتر باشد نیازمند زمان بیشتری برای نماشویی می باشد برای مثال وجود ابزار آلات نورپردازی و امنیتی به دلیل زمان بر بودن عایق بندی هزینه عایق بندی به ارزش کل خدمات افزوده می گردد.
 • عدم ارائه خدمات توسط راپل و طناب در قسمت هایی از نما که نیازمند دسترسی با داربست می باشد هزینه داربست در این مواقع بر کل ارزش خدمات افزوده می گردد. 
 • لازم به ذکر است که عایق بندی به عواملی مانند جنس مواد نانوی مورد استفاده و میزان نیاز استفاده در آن ها بسیار ربط دارد و حتما باید خدمات نانویی صورت بگیرد.

روش نماشویی ساختمان با طناب چه تاثیری بر قیمت دارد؟

استفاده از تکنسین راپل کار یکی از روش های ارائه خدمات نماشویی ساختمان می باشد در این متد دسترسی با طناب صورت می گیرد و نیازی به داربست نمی باشد این متد به صرفه ترین و ارزانترین روش ارائه خدمات می باشد زیرا هزینه داربست از هزینه کلی کاسته شده و اشغال فضا نیز صورت نمی گیرد .  

قیمت نماشویی با راپل و طناب در تهران

نماشویی ساختمان با طناب یکی از بهترین روش ها و متد ها برای ارائه این خدمات می باشد زیرا این روش موجب اشغال فضا نمی گردد و هیچ گونه مزاحمتی نیز برای رفت و امد ایجاد نمی آورد در این روش هزینه داربست نیز از هزینه کلی خدمات کاسته می شود و در نتیجه بهترین خدمات و بهترین قیمت نماشویی برای شما عزیزان فزاهم میشود تا بهترین ها را برای خود بخواهید. 

استفاده از واتر جت و تاثیرات آن بر کیفیت و قیمت نماشویی؟

واتر جت ابزار اصلی در تمیز کردن نمای ساختمان می باشد استفاده از این ابزار برای افزایش بار خروجی آب که در دستگاه تک فاز 120 الی 170 بار و در دستگاه سه فاز از 220 الی 300 بار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد تا کثیفی های مقاوم کاملا سریع و پیوسته از بین برد . عملیات هایی مانند اسید بلاست و واتر سند بلاست با استفاده سرنازل های مخصوص در نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . سرنازل های مورد استفاده به دو نوع تقسیم می گردد:  

 • سرنازل واتر سندبلاست
 • سرنازل کارتکی

کلام آخر و نکات طلایی نماشویی ؟

رای ارائه خدمات نماشویی ساختمان بهتر است پشن پنجره های انه و واحد ها خالی گردد و در صورت امکان یک دستمال و یا ابر قرار بگیرید تا در صورت نفوذ آب به داخل موجب آسیب به کاغذ دیواری و کف انداز ها نگردد . در صورتی که نیاز به واتر سندبلاست و دیسکسلر شویی می باشد حتما گیاهان گلدانی جابجا گردند زیرا موجب آسیب به این گیاهان می گردد .

نظرات مشتریان

نحوه سفارش

کفسابی اکبری آماده خدمت رسانی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

سوالات متداول قیمت نماشویی

قیمت نماشویی در تهران و کرج به چه صورت است؟

قیمت نظافت نما و نمای ساختمان های تهران و کرج و دیگر شهرهای آلوده که در معرض بسیاری از آلودگی های زیست محیطی و صنعتی قرار دارند به مرور زمان جلوه و زیبایی خود را از دست داده و ظاهری زننده و زشت به خود می گیرند و درست در این زمان است که باید اقدام به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان خود کنید

دو نکته مهم در قیمت نماشویی که باید بدانید؟

نکته1:قیمت نماشویی ساختمان و شستشوی نما زمانی به صورت نهایی مشخص می شود که کارشناسان متخصص نماشویی و شستشوی نما، نما را بررسی کنند و با در نظر گرفتن تمام شرایط و تعرفه ها، قیمت کلی را به کارفرما اعلام کنند.

نکته 2:برای ساختمان های کوچک با متراژ کار پائین، قیمت نماشویی و شستشوی نما بصورت کلی یا کنترات برآورد می شود

تعریف کلی نماشویی ساختمان چیست ؟

به کلیه روش ها و متد های لازم با استفاده از ابزار و متریال های مخصوص برای جرم زدایی نمای ساختمان به اصطلاح نماشویی گفته می شود و کاربرد این روش برای حفظ ایستایی و زیبایی نما می باشد .

نماشویی با بالابر به چه صورت است؟

در برخی مواقع جهت نماشویی و شستشوی نما که امکان دسترسی به نقاطی از نما با استفاده از طناب و داربست وجود ندارد، می توان از نماشویی ساختمان و شستشوی نما به وسیله ی بالابر های صنعتی جهت دسترسی به نقاط موجود در ارتفاع کمک گرفت که قدری هزینه بر است.

Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت