کفسابی پله و راه پله

با کفسابی پله و راه پله بیشتر آشنا شوید

کفسابی پله و راه پله اکبری، پله و راه پله ساختمان های تهران را با خدمات درجه یک خود کفسابی کرده  و در مرحله بعد پس از  آب بندی و نانو کردن سنگ پله و راه پله دیگر اثری از لکه های کثیف و کدر  نخواهد بود.راه پله به علت رفت و آمد زیاد بیشترین قابلیت کثیفی داراست.به همین علت سنگ کف راه پله بسیار سریع درخشندگی روزهای ابتدایی خود فاصله میگیرند و به مرور زمان کدر و کثیف می شوند. اما با تیم حرفه ای کفسابی اکبری همه کثیفی ها برطرف شده و در سالهای بعدی نیز در برابر همه این مسائل مقاوم می شود .

چرا کفسابی پله و راه پله مهم است ؟

به طور کلی کفسابی هر مکانی باعث نو شدن سطح می شود. چرا که یک لایه بسیار نازک از سطح سنگ ها صیقل داده می شود و حذف می شود که درواقع تمام ناهمواری ها صاف می شوند.علاوه بر نوسازی محیط کفسابی پله ها مزایای دیگری نیز دارد. می توانید در بخش مزایای کفسابی درباره این کفسابی پله و راه پله  اطلاعات بیشتری بیابید. ولی به طور خاص برای پله ها می توان گفت که کفسابی می تواند مدت زمان بیشتری سطح را تمیز نگه دارد و فرایند شست و شوی آن را نیز بسیار راحت تر می سازد و ماندگاری درخشندگی سطح را برای شما بیشتر می کند. چرا که ترک ها و درز های سنگ ها گرفته شده است، مهم تر از همه جلای زیبای راه پله هاست که به جز انجام کفسابی با هیچ روش دیگری به دست نمی آید و در همین راستا تیم کفسابی اکبری تضمین خود را برای تمیزی راه پله و پاگرد شما میگذارد.

چه زمانی پله و راه پله نیاز به کفسابی دارند ؟

در توضیح کلی و مواقع کلی کفسابی یعنی سابیدن کف های مختلف ساختمان یا قسمت های مختلف ساختمان که برای ترمیم کردن نوسازی و بازگردانی درخشندگی سطح انجام می پذیرد.

 • در مواقعی که شستشوی سطوح با استفاده از شوینده های نا مناسب و اسیدی همچون جوهر نمک و سرکه منجر به تخریب بافت سنگ شده و گاهی لایه براق روی سنگ را می سوزاند و موجب مات و سیاه شدن آن می گردد ما فقط یک سطح کدر و کثیف را مشاهده می کنیم . خوشبختانه این اتفاق با کف سابی  سنگ برطرف می گردد .
 • در مواقعی که ملات و یا سیمان ، چسب ، رنگ بر روی سنگ ریخته شده است ، به گونه ای که امکان تمیز کردن آن وجود نداشته باشد از کفسابی پله وراه پله بهره گرفته می شود تا بهترین نتیجه را در عرض چند ساعت داشته باشیم  .
 • در مواقعی که سنگ ، در طی مدت زمان طولانی سیاه و یا کثیف شده است از همین رو کفسابی اکبری و تیم حرفه ای در اختیار شما است.

برترین مزایای کفسابی پله و راه پله 

از کف سابی  ، سنگسابی و ساب زنی  در جهت نظافت کردن ، مسطح ساختن و براق کردن سنگ ، از بین بردن قسمت های فرسوده سنگ و حفظ سالمی سنگ  ساختمان استفاده می شود . « کف سابی » به  مجموعه ای از خدمات پاکسازی , لکه بری , حذف پستی و بلندی و غیره در  سنگ کف گفته می شود که توسط کف ساب انجام می گیرد . وی با تسلط کاملا بر انواع کف و روش های پاکسازی و نیز آشنایی کامل کار با دستگاه های کف ، سنگ محیط را پاکسازی می نماید. در کنار این مهارت ها و این دانش کفسابی اکبری با بهره گیری از روش های ایتالیایی و آلمانی و دستگاه های پیشرفته بهترین رویکرد را برای کفسابی راه پله و پاگرد شما پیاده سازی می کند.

برترین خدمات کفسابی پله و راه پله قابل ارائه در تهران و کرج

 • کفسابی پله و راه پله بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
 • کفسابی انواع سنگ گرانیت،سنگ تراورتن،سنگ دهبید،سنگ های لایمستون
 • انوع خدمات کفسابی سنگ مرمر
 • کفسابی راه پله و پاگرد  ها به صورت حرفه و آنتی استاتیک
 • کریستالیزه کردن سطح بالایی کف پله و راه پله 
 • 20 سال سابقه کفسابی در سطوح و زمینه های مختلف 
 • نماشویی و رولپلاک اواع نماها 

کفسابی پله و راه پله شامل چه مراحلی است؟

کفسابی پله و راه پله : کف سابی  پله ، با جایگیری گیرنده لقمه برروی فرز و نصب پد ، عملیات آغاز می شود در واقع اولین مرله شروع کفسابی پله و راه پله است .

 • کف سابی پله راه پله و پاگرد : کفسابی پاگرد  نیاز به تخصص خاص خود می باشد . در حین کف سابی این نکات باید لحاظ گردد .
 • در کف سابی پاگرد باید از لقمه های مخصوص استفاده شود تا هم بالا ترین کیفیت را داشته باشد هم کمترین آسیب را به کف داشته باشد.
 • هیچگاه خود سرانه اقدام به عملیات کف سابی پله و پاگرد  نشود .
 • در صورت بروز مشکل در عملیات کف سابی حتما با استاد کار کف سابی  تماس  حاصل گردد . گفتنی است کف سابی پله با توجه به فضای محدود کار و تغییر جهت عمودی و افقی دستگاه نسبت به ساب سنگ کف سخت تر است و نیاز به تخصص زیادی می باشد .
 • چنانچه کفسابی  به موقع انجام نگردد کدر شدن و آسیب دیدگی سنگ بیشتر شده و عملیات کفسابی راه پله سخت تر و طولانی تر خواهد شد .
 • عدم استفاده از مواد شوینده اسیدی برای شستشوی سنگ پله ، زیرا بعد از چند روز سنگ ها به شدت کدر شده و کثیفی را به سرعت به خود جذب می کنند و سیاه می شوند .

بهترین خدمات کفسابی پله و راه پله با قیمت فوق العاد و تضمینی همیشگی

 • استفاده از روش های کفسابی پله و راه پله معمولی ،ژاپنی ،ایتالیایی و آلمانی
 • استفاده از نانو پوشش ها و ماستیکی کردن کف ها
 • نظافت کلی سطوح  و از بین بردن سطوح کثیف و لکه های اسیدی و نوسازی و صیغل دادن سطوح 
 •  از بین بردن رد روغن و همه لکه های چربی
 • ترمیم شکاف بین سنگ ها و حفره های ایجاد شده 
 • خدمات مخصوص پارکینگ های مختلف با سطوح مختلف 
 • بهترین سنگسابی و کفسابی مناسب هر سطح با بروز ترین روش های موثر 

بهترین قیمت کفسابی پله و راه پله 

علی رغم ساب زنی کف، اعلام هزینه برای کف سابی  پله و راه پله به صورت متراژ اعلام نشده و دانه ای و بر حسب تعداد پله و سنگ خواهد بود. همچنین نوع سنگ نیز در اعلام هزینه تعیین کننده است  .قیمت کفسابی پله هم مانند کفسابی سایر قسمت های ساختمون محاسبه می شود. جنس سنگ. تعداد پله ، عرض هر پله ، برق تک فاز و سه فاز داشتن ساختمان و … روی قیمت ساب سنگ پله تاثیر داره. به همین دلیل بهترین راه برای قیمت گرفتن این است که با تماس گرفتن با مشاوران کفسابی اکبری آن هم به صورت رایگان و با توضیح دادن تمام جزئیات لازم بهترین و دقیق ترین قیمت کفسابی را بگیرید . 

سوالاتی که ممکن است برای شما راجب کفسابی پله و راه پله پیش بیاد :

 •  تمیز نمودن کفش های گلی و کثیف قبل از ورود به پله ها و پاگرد  تا باعث کثیفی تدریجی نشود.
 • عدم قرار دادن کیسه زباله های منزل بر روی سنگ و کف زمین زیرا باعث ایجاد لک زرد و آسیب به سنگ می شود یا حتی لکه های اسیدی. بهتر است تا حد امکان از سطل زباله استفاده گردد .
 • بهتر است در مورد پله هایی که از سنگ گرانیت نیست ، حساس تر رفتار شود زیرا امکان کثیفی و ماتی و تغییر رنگ از طریق آلودگی سریعتر خواهد بود و سریعا رنگ خود را از دست میدهند.
 • ستگاه های پله سابی به راحتی می توانند مناطقی را که با دستگاه بزرگ قابل دسترسی نیستند را بسابند . در کف سابی  پله می توان از دستگاه های دستی نیز استفاده نمود زیرا به راحتی روی پله ها را لایه برداری نموده و براق می کند . برای پاگرد ها از دستگاه سنگ سابی ایتالیایی تک فاز استفاده می شود .  در پاگرد های بزرگ معمولا از دستگاه های سه فاز نیز استفاده می شود . ساب زنی پله و پاگرد ها طی هشت مرحله انجام شده و در آن یک لایه خیلی نازک از روی سنگ برداشته شده تا جرم و کثیفی و آلودگی کاملا از روی سنگ پاکسازی گردد  و سطح سنگ کف پله ها و پاگرد ها و راهرو براق شود .

   

معمولا از سنگ گرانیت به عنوان بهترین گزینه برای سنگ پله، پاگرد و راهرو یاد می شود؛ چرا که نسبت به سایر سنگ ها از مقاومت بیشتری برخوردار است. توجه داشته باشید که استفاده از سنگ های هرسین ، دهبید ، گوهره ، آباده ، سلسالی ؛ شیرازه و موزاییکی بایستی خودداری شود. زیرا این سنگ ها در برابر رفت و آمد زیاد ضعیف هستند . لازم به ذکر است کف سابی  سرامیک امکان پذیر نیست و باید مورد شستشو قرار گیرد. لازم است در صورت استفاده از لمینت و پارکت در فضای راه پله ، از چسب موکت و کفاشی استفاده گردد و دقت شود تا پارکت لمینت به این مواد آلوده نشود.

 

در کف سابی پله، لقمه ها بر روی فرز قرار گرفته و پد مخصوص نصب می گردد و بعد عملیات کف سابی  پله آغاز می شود .در  کف سابی  پاگرد  همانند کف سابی  پله ، نیازمند مهارت و تخصص است و از اقدام خودسرانه این کف سابی  باید خودداری شود  .  در این کف سابی حتما از لقمه های مخصوص استفاده شود ، همچنین شما در مرحله آخر می توانید با استفاده از نانویی کردن سطح از پوشش های نانو استفاده کرده و از دوباره کثیف شدن سطح جلوگیری کنید.

 
Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت