کفسابی پارکینگ

خدمات کفسابی پارکینگ اکبری

همانطور که از نام این صفحه پیداست صحبت در مورد یکی از مهم ترین انواع خدمات کفسابی ، تمیز کردن و شستشوی کف پارکینگ یا همان کفسابی پارکینگ است.

کفسابی پارکینگ اکبری، پارکینگ ساختمان های تهران را با خدمات درجه یک خود کفسابی کرده  و در مرحله بعد پس از  آب بندی و نانو کردن سنگ پارکینگ  دیگر اثری از ریختن آب باطری روی سنگ، لکه روغن ماشین در پارکینگ و ساختمان باقی نمی ماند و همه کثیفی ها برطرف شده و در سالهای بعدی نیز در برابر همه این مسائل مقاوم می شود .

ویژگی خدمات کفسابی پارکینگ شرکت اکبری

استفاده از روش های کفسابی معمولی ،ژاپنی ،ایتالیایی و آلمانی

استفاده از نانو پوشش ها و ماستیکی کردن کف ها

نظافت کلی سطوح  و از بین بردن سطوح کثیف و لکه های اسیدی

از بین بردن رد روغن و جای چرخ‌ها

ترمیم شکاف بین سنگ ها و حفره های ایجاد شده

خدمات مخصوص پارکینگ های مختلف با سطوح مختلف

بهترین سنگسابی و کفسابی مناسب هر سطح با بروز ترین روش های موثر

چرا کفسابی پارکینگ مهم است ؟

پارکینگ‌ها محل رفت و آمد دائم خودروها و اتومبیل‌های مختلف هستند. آلودگی هایی که از ماشین ها باقی می ماند، یکی از مهم ترین علت هایی است که ملک های مسکونی و تجاری، باید تمیزکاری کف پارکینگ انجام دهند و خود را دوباره به اوج زیبایی و نظافت روز های اول برسانند.

اگر بخواهیم مثالی برای شما بزنیم باید به رفت و آمد ها مقداری توجه کرد ، که ما را متوجه این می کند که اگر خودرویی وجود داشته باشد که روغن از آن نشت می کند، باعث کثیف شدن پارکینگ می شود.

این روغن با گذر زمان و در کنار آلودگی ناشی از دود ماشین ها و موارد دیگر، به مرور زمان بیشتر می شود و محیطی زننده و نامطبوع در پارکینگ ایجاد می کنند.
اگر نظافت کنندگان شما هم برای تمیز کردن این آلودگی تلاش کنند در واقع کافی نیست و لک های مهم و بزرگتری ممکن است بر جای بگذارند ، در این جا تیم قدرتمند کفسابی پارکینگ اکبری وارد میدان می شود و به شما بهترین خدمات را ارائه می کند .

بهترین شیوه های کفسابی پارکینگ

ابتدا بهتر است بدانید که باید در انتخاب نوع کف پوش پارکینگ خود توجه بلقوه ای داشته باشید تا به آلودگی ها و شکستگی های بی مورد دچار نشوید.
شیوه های مختلفی برای کفسابی یا سنگ سابی پارکینگ وجود دارد. یک راه انجام کفسابی معمولی است.

این کفسابی با استفاده از دستگاه های قدیمی انجام می شود، هزینه کمتری داشته و معمولا کیفیت کمتری نسبت به نوع دیگر دارد اما میتوان خواسته های شما را تا حدودی برطرف کند.
نوع دوم کفسابی، کفسابی ایتالیایی و ژاپنی است.

کفسابی ایتالیایی نسبت به کفسابی معمولی، دارای کیفیت بالاتری است، از این رو طرفداران بسیاری کسب کرده است از همین رو مطمئنا هر چه کیفیت کار بیشتر باشد قیمت کار هم بیشتر است والبته بهترین و جذاب ترین کیفیت پاکیزگی را به شما هدیه می کند و در واقع روش های ژاپنی ایتالیایی مقداری شبیه به هم هستند.
در کل این نوع از کفسابی امر بسیار مهمی است که باعث پاکیزگی می شود، تمام آلودگی های پارکینگ به صورت مداوم و ناشی از بی توجی است اگر انتخاب شما کفسابی معمولی است بهتر است بدانید این نوع کفسابی موقتی است و دوباره پس از مدت کمی آلودگی ها دوباره بر میگردند.

اما اگر انتخاب شما روش های ایتالیایی است بهتر است بدانید که ممکن است کفسابی های پارکینگ ایتالیایی تا مدت شاید هم سال ها باقی بماند و در 98% مواقع هم همین گونه بوده است حتما دنبال آن 2% هستید آن دو درصد اتفاقات ناگوار هستند که امیدوارم برای هیچ یک از ما اتفاق نیوفتد.

ضد آب کردن نانویی کف پارکینگ

ضد آب کردن کف پارکینگ ها در واقع مرحله دوم و مرحله اساسی بعد از کفسابی اولیه است. در مرحله دوم که آب بندی نام دارد ما با مواد نانویی و ماستیکیبرای شما سطح ها را کاملا آب بندی می کنیم تا اثری از سوزاندن سنگ توسط آب باطری در هوای سرد، لکه روغن موتور ماشین در پارکینگ،سوخته شدن سنگ در اثر دود ماشین ها ی سبک و سنگین و هر مشکل دیگری کاملا مقاوم می شوند و دیگر اثری از خود برای مدتی باقی نمیگذارند.نانویی و ماستیکی کردن سطح در واقع باعث می شود سنگ های کف پارکینگ برای مدت ها غیر قابل جذب شوند و دیگر رسوبات و انواع آلودگی ها وارد عمق سنگ نشوند و البته این موضوع به شما کمک می کند برای ساعت ها فرصت تمیز کردن آلودگی ها را داشته باشید.

مهم ترین مزایای کفسابی پارکینگ

بعد از انجام کفسابی پارکینگ، کف پارکینگ بسیار شفاف شده و به زیبایی و جلای ساختمان می افزاید و بهترین کیفیت پاکیزگی را به رخ می کشد. پستی ها، برجستگی ها و فرو رفتگی های بین سنگ با انجام کفسابی پارکینگ از بین رفته و باعث یک دست و یکپارچه شدن کف می شود. کفسابی پارکینگ باعث می شود فاصله بین سنگ ها بسته شود و مدت زمان زیادی کف پارکینگ به خود آلودگی ها و موادی مانند روغن موتور و غیره را جذب نکند؛ از این رو باعث رویه بندی سطح بالایی و درونی بین سنگ ها شده، به طوری که حتی با چشمان بسته و لمس با دست نیز، نمی توانیم متوجه فاصله بین سنگ ها شویم.

بهترین قیمت برای کفسابی پارکینگ

شرکت های خدماتی و انواع شرکت کفسابی پارکینگ همیشه قیمت های مختلفی ارائه می دهند که باعث سر در گمی افراد می شود و در نهایت به چیزی که در واقع می خواهند نمی رسند، در همین راستا بهتر است بدانید که کفسابی پارکینگ پارامتر های خود را دارد که براساس آن ها قیمت گذاری می شوند پس از دست همکاران ما ناراحت نشوید. در واقع قیمت کفسابی پارکینگ، بر اساس متراژ پارکینگ، نوع و جنس سنگ ها، نوع کفسابی درخواستی شما، وجود برق سه فاز، دستمزد و غیره محاسبه می شود. از آنجایی که بعضی از سنگ ها سختی و استحکام بیشتری دارند، کفسابی آن ها مدت زمان بیشتری طول می کشد و ذاتا بهای بالاتری باید بپردازید تا اصطحکاک ناشی از آلودگی و جرم گرفتن سنگ کاهش یابد و به بهترین و براق ترین نوع از کفسابی خود برسید.

سوالات متداول کاربران و مشتریان

و در آخرین بخش به بررسی مهم‌ترین سوالات کاربران درباره این خدمت، می‌پردازیم.

کفسابی پارکینگ یا همان شستشوی کف پارکینگ بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی که برگرفته شده از بروز ترین روش های کفسابی پارکینگ برای پاکیزگی بلند مدت کف و سطوح پارکینگ صورت می گیرد ، کفسابی پارکینگ حرفه ای اکبری در مراحل مختلفی صورت می گیرد یکی از مراحلی که به عمر کف های پارکینگ های شما می افزاید مراحل نانویی کردن ماستیکی کردن است که سطوح شما را غیر قابل نفوذ می کند و دیگر لازم نیست نگران خوره های روغن موتو یا آب باطری باشید که کف را از بین ببرد .

روند خدمات رسانی کفسابی پارکینگ اکبری با سایر کفسابی ها کاملا متفاوت است به طوری که ما با تضمین و نشان دادن نمونه کار ها و اطمینان خاطر بخشیدن به شما این را تضمین می کنیم که کفسابی پارکینگ شما به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد. این تضمین را با تیم حرفه ای کفسابی پارکینگ اکبری که دارای 20 سال سابقه کار است و با بروز ترین و پیشرفته ترین روش ها کار خود را انجام می دهد به شما خاطر نشان هستیم.

روند خدمات رسانی کفسابی پارکینگ اکبری با سایر کفسابی ها کاملا متفاوت است به طوری که ما با تضمین و نشان دادن نمونه کار ها و اطمینان خاطر بخشیدن به شما این را تضمین می کنیم که کفسابی پارکینگ شما به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد. این تضمین را با تیم حرفه ای کفسابی پارکینگ اکبری که دارای 20 سال سابقه کار است و با بروز ترین و پیشرفته ترین روش ها کار خود را انجام می دهد به شما خاطر نشان هستیم.

کفسابی و سنگ سابی پارکینگ با توجه به جنس و میزان پستی و بلندی و کثیفی اجرایی می شود برای مثال کفسابی گرانیت با کفسابی دهبید و یا تراورتن متفاوت است و تعداد و جنس لقمه سنگ ها متناسب با جنس سنگ است که تعیین می شود اما در حالت عادی مراحل کفسابی به صورت زیر است:

  • ساب اول با لقمه سنگ ۳۶ یا ۴۶
  • ساب دوم با لقمه سنگ ۶۰
  • ساب سوم با لقمه سنگ ۱۲۰
  • ساب چهارم با لقمه سنگ ۲۲۰
  • ساب پنجم با لقمه سنگ ۳۲۰
  • ساب ششم با لقمه سنگ ۶۰۰
  • ساب هفتم با لقمه سنگ ۸۰۰ لقمه سنگ سیناکس لقمه سنگ ایتالیایی و یا فرانکفورتی

1 دیدگاه دربارهٔ «کفسابی پارکینگ»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت