کفسابی بتن

کفسابی بتن

کفسابی بتن معمولا برای صاف کردن سطح بتن استفاده می شود البته بتن را می توان تا حدودی براق هم کرد ولی این مورد شایع نیست و معمولا فقط برای تمیز کردن انواع جرم ها مانند گازوئیل و چسب و سیاهی روی بتن از کفسابی بتن استفاده می شود . کفسابی بتن حتما با لقمه الماس صورت میگیرد که یکی از بهترین خدمات کفسابی اکبری هم در تهران و کرج می باشد.

سفارش مشاوره
09123456789

خدمات کفسابی بتن

بهترین خدمات کفسابی بتن با قیمت فوق العاد و تضمین همیشگی تیم کفسابی اکبری

 • کفسابی بتن باعث صاف و یکدست شدن بتن می شود که با این کار شما یک سطح بتنی با بالاترین میزان هموار بودن دارید.

 • کفسابی سطوح بتنی باعث از بین رفتن آلودگی ها و کثیفی ها می شود.

 • نظافت کلی سطوح  و از بین بردن سطوح کثیف و لکه های اسیدی

 •  از بین بردن رد روغن و لکه های روغنی و جای چرخ‌ها

 • کف سابی بتن به دو صورت با آب و خشک انجام می شود که کیفیت و کارایی بالای آن تنها به افراد زبده و ماهر بستگی دارد

 • استفده از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های کفسابی آلمانی و ایتالیایی

 • بهترین سنگسابی و کفسابی مناسب برای سطوح بتنی نرمه و سطوح بتنی سنگی 

برترین خدمات کفسابی بتن قابل ارائه در تهران و کرج

 • کفسابی سطوح بتنی با بگار گیری پیشرفته ترین ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی
 • کفسابی انواع سطوح بتنی نرمه و سطوح بتنی سنگی 
 • کفسابی سطوح بتنی با کارکرد های ویژه و مقرون به صرفه
 • استفاده از لقمه های الماسی برای سطوح بتنی
 • 20 سال سابقه کفسابی در سطوح سطوح بتنی و انواع کفسابی و سنگ های مختلف
 • نماشویی و رولپلاک اواع نماها 

چرا کفسابی بتن مهم است ؟

کفسابی بتن نه تنها باعث بالا رفتن نقاط قوت می شود بلکه باعث رفع شدن مشکلات و نقاط ضعف هم می شود به طوری که با کفسازی نه تنها سطح کاملا صاف می شود بلکه تمام ترک ها هم پوشیده می شود.از جمله خصوصیات مهم کف سابی بتن ها حرکت راحت اتومبیل در پارکینگ ها و بازتاب بیشتر نور خورشید و در نتیجه کاهش مصرف انرژی است.در برخی مواقع کفسابی بتن اجباری است به طوری که فرد برای فرش کردن سطح بتن با سنگ مرمر یا گرانیت مجبور که کف سابی بتن می شود.

انواع کفسابی بتن

کفسابی بتن به دو نوع تقسیم می شود که همگی دارای زیرساخت ها و مراحل متفاوتی از کفسابی هستند برای مثال گر می خواهید از پارکت استفاده کنید اولین قدم کف سابی بتن است، بتن در طول زمان فرسوده می شود و نیاز به بررسی است که کف بتنی شما نیاز به کدام یک از کفسابی های زیر دارد.

بتن نرمه: این نوع بتن از سیمان است و مواد افزودنی از جمله سنگریزه ندارد که به همین علت کفسابی آن راحت است و قیمت پایینتری نسبت به نوع سنگ دار دارد که البته این بتن برای کفسابی بایستی ضخامت حداقلی یک سانت را داشته باشد.

بتن سنگ دار: در این نوع بتن سیمان مخلوط با سنگ ریزه است که مقداری سخت است زیرا با کفسابی احتمال درآمدن سنگ وجود دارد که کار هر کفسابی نیست ولی ما در کافه کفسابی این نوع بتن را هم کار میکنیم(خیلی از کفسابها به علت سختی  این کارها را انجام نمی دهند)البته این نوع بتن بایستی پر سیمان کار شود تا در حین کفسابی کنده نشود و زحمات کفسابی های پی در پی و مراحل را ازبین نبرد.

تفاوت کفسابی و سنگ سابی 

اگر بخواهیم به طور خلاصه و کوتاه بیان کنیم باید گفت که کف سابی بتن برای صاف و یکنواخت کردن سطح قبل از اپوکسی است که یعنی سطح ما از قبل بر اثر مراحلی صاف شده و آماده شده است اما سنگ سابی به منظور ساییدن سنگ یا پاک کردن جوهر و کثیفی می باشد که برای هر جایی با سطوح سنگی لازم می شود.

بهترین قیمت کفسابی بتن 

تعیین کردن قیمت کفسابی بتن به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس متغیر های مخصوص خود قیمت های متفاوتی را نیز ارائه می کند،برای تعیین قیمت کفسابی بتن بایستی به سطح مورد نظر و نیز میزان تخصص تیم اجرا کننده توجه داشت و در واقع نمی توان مبلغ مشخصی را برای قیمت کفسابی بتن در نظر گرفت اما جایی برای نگرانی نیست مشاوران ما ساعته در حال پاسخگویی به خدمات مورد نیاز شما هستند .

اما بهتر است بدانید هر چه سطح مورد نظر از نظر متراژ بیشتر باشد جا برای تخفیف و کاهش قیمت کفسابی بتن از سوی اجراکنندگان بیشتر خواهد بود. به طور معمول قیمت کفسابی بتن در رابطه با کف های پوشیده شده از بتن نرمه مناسب تر می باشد و بهتر عملکرد خود را نشان می دهد. همچنین گفتنی است که قیمت کفسابی بتن در شرایط برق انداختن و یا عدم صقیلی کردن کف نیز متفاوت می باشد چرا که برق انداختن کف بتنی به دستگاه های مخصوص نیاز خواهد داشت و طبیعی است که باید در ازای انجام این کار هزینه بیشتری تقبل شود در همین راستا ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات مربوطه را به شما عزیزان ارائه کنیم.

نظرات مشتریان عزیز کفسابی اکبری

نحوه سفارش

کفسابی اکبری آماده خدمت رسانی

درخواست خود را ثبت کنید! زیر 15 دقیقه، یک متخصص از شرکت ما مشخص می شود. بعد از تاییدتان، در سریع ترین زمان در محل شما حاضر است.

سوالات متداول کفسابی بتن

کفسابی بتن اکبری شامل چه خدماتیست ؟

اغلب اطلاعات افراد مختلف در رابطه با کفسابی بتن به قدری پایین می باشد که به طور معمول افراد با شنیدن عبارت کفسابی فورا عملیات سنگسابی در ذهنشان نقش خواهد بست . در کل کفسابی بتن و ساب زدن سیمان در ایران عباراتی نسبتا جدید هستند و ممکن است مردم به صورت کامل معنی لغات مورد نظر خود را متوجه نشوند در همین زمینه کفسابی بتن اکبری و مشاوران در کنار شما هستند.

کف سابی ساختمان و ساب زدن سیمان در کنار افزایش دوام و طول عمر کف بتنی، سبب پر شدن شکستگی ها و ترک های آن نیز خواهد شد. با اجرای کفسابی بتن، سطح مورد نظر کاملا صاف و صیقلی خواهد شد و در صورتی که در زمان ماله کشی ناهمواره هایی به وجود آمده باشد این عمل سبب از بین رفتن آن ها خواهد شد و سطح بتنی شما به زیبایی و صاف بودن غیر قابل تصوری خواهد رسید.

کفسابی بتن چه کاربردی دارد؟

حتی در صورتی که نمی خواهید بر روی کف بتنی عملیاتی چون پارکت زنی و یا اپوکسی را اجرا نمایید باز هم این را بایستی مدنظر داشت که بعد از مدتی بتن ها دچار فرسودگی خواهند شد. کاربرد اولیه بتن بر اثر عواملی نظیر برخورد وسیله‌ها، لکه‌های چربی، ریختن رنگ و… دچار تغییر خواهد شد و همچنین باعث خواهد شد که ظاهر بتن چندان جالب به نظر نیاید و حتی بهداشت محیط هایی چون بیمارستان ها و کشتارگاه ها به خطر بیفتد. لذا با در نظر داشتن چنین مواردی به خوبی می توان به این نکته پی برد که کفسابی بتن و قیمت کفسابی بتن تا چه اندازه حائز اهمیت خواهد بود تا بتوانید بهترین برآورد ذهنی را داشته باشید.

روند خدمات رسانی کفسابی بتن توسط شرکت اکبری چگونه است ؟

کفسابی بتن برخلاف تصور خیلی از افراد کار چندان دشواری نخواهد بود و به طور معمول بیشتر کارهای مورد نیاز توسط دستگاه انجام خواهد شد. اما واقعیت آن است که این کار به افرادی باتجربه نیاز خواهد داشت که بتوانند به خوبی نوع لقمه را تشخیص داده و نیز استفاده صحیحی از دستگاه داشته باشند. لذا این شرایط ایجاب می کند که برای این کار به سراغ افرادی کاربلد بروید تا از بابت کیفیت اجرای کار جای هیچ نگرانی باقی نماند در همین راستا خدمات کفسابی بتن اکبری در کنار شماست تا بهترین مشاوره و بهترین عملکرد را ارئه کند.

برترین ویژگی کفسابی بتن اکبری؟

کفسابی بتن از طریق دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود اما نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد که لازم است در این زمینه از یک کفساب حرفه‌ای در کفسابی اکبری کمک بگیرید. بسیاری از کارشناسان، کفسابی را با آب انجام می‌دهند، در این شیوه کفسابی آب با فشار تعیین‌شده بر روی سطح پاشیده می‌شود این کار موجب می‌شود تا کفساب دید بهتری داشته باشد و بتواند با دقت کفسابی سطح را انجام دهد.
توجه داشته باشید که در صورت استفاده نادرست از دستگاه کفسابی بتن و یا شناخت کافی نداشتن با شیوه انجام این دستگاه می‌توانید صدمات و آسیب‌های جبران‌ناپذیری به دستگاه و سطح وارد کنید.اما لازم نیست که نگران باشید کارشناسان حرفه ای کفسابی بتن اکبری در کنار شما هستند برای بهترین تجربه کفسابی شما عزیزان.

تعمیر یخچال امرسان در محل

بهترین متخصص با کمترین قیمت

منتظر دیدگاه شما هستیم
به اشتراک بگذارید
Share on linkedin
Share on telegram
Share on twitter
Share on whatsapp