سنگسابی

کفسابی خود سرویس کاملی است که خدمات مختلف سنگسابی (یا همان کف سابی سنگ)، بتن‌ سابی، موزاییک‌ سابی (تحت عنوان کف سابی در پارکینگ)، فرچه زنی سرامیک، کف‌ شویی و… را شامل می‌شود.به طور خاص در مورد سنگسابی اما باید عنوان کنیم که این فرآیند به معنای لایه‌روبی سنگ‌ است. به عبارت دیگر، سنگسابی سرویسی‌ است که در آن به کمک دستگاه ساب‌ زنی تمام جرم و آلودگی‌ ها از روی سنگ برداشته می‌شود.

عملیات سنگسابی چیست ؟

به طور خاص درباره سنگسابی باید عنوان کنیم که این فرآیند درباره لایه روبی سنگ است ، به معنی دیگر سنگسابی عملیاتی است که در آن به وسیله ساب های کفسابی لایه روبی و جرم گیری آلودگی ها انجام میشود . در صورتی که سنگ های کف به تازگی نصب شده باشند و دارای هم طرازی نباشند یا اگر چندین سال است که نصب شده اند و درز ها دارای رسوبات و لایه های جرم باشند ، ما برای هم طراز کردن و لایه روبی پر کردن حفره ها و جرم روبی و از بین بردن آلودگی ها مانند لکه های اسیدی و لکه های سرسخت از سنگسابی استفاده میکنیم.

عملیات سنگسابی چه کاربردی دارد؟

با گذشت زمان به ویژه در محل‌هایی پر رفت و آمد مانند پاساژها و مراکز اداری تجاری، سنگ دارای پستی و بلندی و حتی تخریب می‌شود و یا آلودگی پیدا کرده و تیره و کدر می شود. در چنین مواقعی است که خدمت سنگسابی به کار آمده و می تواند به بهبود ظاهر و دوام سنگ کمک کند. همچنین فرقی نمی‌ کند جنس کف از چه نوع سنگی باشد، بلکه سنگسابی برای انواع سطوح و انواع سنگ‌ هایی که در مناطق پر رفت و آمد در معرض آسیب دیدگی قرار گرفته اند، انجام می‌شود تا دوباره بنا های تجاری و ساختمان های شما را به سرحالی روز های اول باز گرداند.

خلاصه کاربرد های سنگسابی:

 • رفع پستی و بلندی‌های سنگ
 • از بین بردن جای لکه‌های اسیدی مانند آبلیمو و سرکه
 • ترمیم فضای خالی بین سنگ‌ها
 • ترمیم حفره‌های ایجاد شده داخل سنگ ها
 • رفع آلودگی‌ها و لایه کدر روی سنگ که باعث پوسیدگی می شوند
 • ترمیم سنگ‌های قدیمی و شکسته که نیاز به بازسازی و نوسازی دارند

سنگسابی شرکت اکبری چگونه انجام می شود؟

با پیشرفت خدمات سنگسابی و به کارگیری تجهیزات جدید برای ساب زدن سنگ‌ ها، روش‌های مختلفی برای سنگسابی ابداع شد که هر کدام مزایا و قیمت مخصوص به خودشان را دارند. طبق بودجه و انتظار شما از نتیجه خدمات سنگسابی و همچنین مشورت با نیروی کاربلد سنگسابی می‌ توانید از بین روش‌های مختلف زیر مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید:

 • سنگسابی ایتالیایی
 • سنگسابی نانو (نانوساب)
 • سنگسابی معمولی
 • رزین‌سابی (برای ترمیم سنگ)

مهم ترین و بهترین مزایای سنگسابی ؟

از مهم ترین مزایا و ویژگی هایی که می توان راجب سنگسابی نام برد،زیبا شدن آن مکان و درخشش بیشتر ، صرفه جویی در هزینه سنگی که کفسابی شده اگر در اثر فشار ترک بخورد یا بشکند باکمترین هزینه می شود ان را تعمیر کرد به طوری که از اولش بهتر شود ، مورد دیگری که می شود گفت بهترین مزایای  کفسابی و سنگسابی است این است که به راحتی تمیز می شود ، کیفیت بیشتر سنگ ، افزایش قیمت آن و طول عمر بیشتر از مزایای کفسابی و سنگسابی هستند  که عمری طولانی از نما ها و کف های شما را به همراه دارند و درواقه نوسازی هم می کنند.

هزینه سنگسابی بر اساس چه عواملی محاسبه می شود؟

هزینه نهایی سنگسابی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ ترین آن‌ها نوع سنگ و متراژ محیط است. در کنار این دو فاکتور، عواملی مثل روش بکار برده شده در سنگسابی (ایتالیایی، نانو، معمولی و یا …) و شکل فضای کف نیز اهمیت دارند. به این معنا که حتی تعداد زوایا و تعداد گوشه‌ های اتاق نیز در تخمین هزینه تاثیرگذارند. به طور مثال سنگسابیِ یک فضای مستطیل شکلی، بسیار ساده‌تر از سنگسابیِ محیطی چند ضلعی است. در مورد نوع سنگ نیز هر چه جنس سنگ سخت‌ تر باشد، هزینه سنگسابی آن نیز بیشتر خواهد بود.

چرا کفسابی سنگ مهم است ؟

برای اینکه بدانیم چرا کفسابی سنگ  مهم است بهتر است بدانید در ابتدا کفسابی چیست، کفسابی یعنی لایه رویی سنگ را صیقل دهیم. این کار سنگ ها را هم تراز ،یک دست و براق میکند. می توانیم درز ها و ترک ها و شکستگی های سنگ را هم با رزین پرکنیم. بعد با لقمه های کاملا ایتالیایی ساب پرداختی انجام دهیم. یعنی سنگ را با دستگاه بسابیم . که با این پرداخت سنگ صاف تر براق تر میشود. سنگسابی برای هر جایی که کف آن، سنگ کاری شده نیاز است و درخشندگی و تمیزی را به سطوح شما باز می گرداند.

چرا سنگ سابی ؟

حالا که متوجه شدیم کفسابی چیست ، بد نیست درباره سنگ سابی هم اطلاعاتی داشته باشید: سنگ سابی هم یکی دیگر از اصطلاحات رایج در کف سابی است. سنگ سابی همان کف سابی است که  تنها روی سنگ انجام می شود. کلمه کفسابی را ممکن است با اسم های مختلف سنگسابی و ساب زدن سنگ و … هم شنیده باشید. که همه آن ها به همین حوزه مربوط هستند. سنگ سابی تقریبا روی تمامی سنگ ها که به عنوان سنگ فرش استفاده می شود، قابل اجرا است.

البته دستگاه ها ، مواد و تعداد دفعات انجام سنگ سابی به نوع سنگ بستگی دارد. و این کار، حرفه ی سنگ ساب است که تشخیص دهد برای هر نوع سنگ از چه دستگاه هایی استفاده شود و تعداد دفعات تکرار سنگ سابی تا رسیدن به نتیجه مطلوب چقدر است.و در همین راستا تیم حرفه ای سنگ سابی و کفسابی اکبری در کنار شماست تا بهترین کیفیت ها را برای شما به ارمقان بیاورد و تضمین و اصالت را به شما هدیه کند.

کفسابی سنگ روی چه سنگ هایی قابل اجرا است؟

یکی از سوالات رایج همه مشتریان این است که کفسابی سنگ روی چه سنگ هایی قابل اجرا است ،از همین رو سنگ هایی را که کفسابی سنگ اکبری شامل :

سنگ ها مصنوعی ، سنگ های چینی، سنگ تراورتن ، سنگ مرمریت ، سنگ خوی ، سنگ دهبید ، سنگ سیاه رگه دار طلایی و سفید ، انواع گرانیت ها ، سنگ صلصالی ، سنگ ریخته شده ، سنگ های لوکس و قیمتی و انواع موزاییک ها .
این سنگ ها را می توان با دستگاه های حرفه ای و متناسب با هرکدام کفسابی کرد. سرامیک ها قابل کفسابی نیستند. ولی با دستگاه های فرچه شویی قابل شست و شو می باشند و با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی سرامیک قابل کفسابی هستند. کفسابی کف  بتنی و لاشه سنگ ها با لقمه سنگ های الماسه اجرا می شود.

بهترین خدمات سنگسابی با قیمت فوق العاد و تضمین همیشگی تیم کفسابی اکبری

 • رفع تمام پستی و بلندی های سنگ ها با عملیات سنگسابی
 • ترمیم فضای خالی بین تمام سنگ ها.
 • نظافت کلی سطوح  و از بین بردن سطوح کثیف و لکه های اسیدی
 •  از بین بردن رد روغن و لکه های روغنی و جای چرخ‌ها
 • استفاده از روش های ایتالیایی و رزین سابی نانو
 • استفده از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های کفسابی آلمانی و ایتالیایی
 • بهترین سنگسابی و کفسابی مناسب برای سطوح بتنی نرمه و سطوح بتنی سنگی 

قیمت کفسابی سنگ به چه صورت محاسبه میشود؟

قیمت کفسابی سنگ به پارامتر های مختلفی بستگی دارد در کل نمیتوان قیمت کاملا مقطوعی برای کفسابی در نظر گرفت برای مثال به عواملی مانند ،نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط و اینگه محیط قبلا ساب خورد است یا خیر .این موارد جز مواردی هستند که برای محیط در نظر گرفته می شوند و تاثیر انتخابی ندارند .

مزیت ها و قیمت کفسابی با ساب ایتالیایی

ساب ایتالیایی بهترین نوع کفسابی است که همراه با لایه برداری می باشد و در واقع جزوی از مراحل اصولی سابزنی است ولی بارها مشاهده شده که افراد سود جو کار با قیمت پایین انجام می دهند و این مرحله را انجام نمی دهند در واقع در ساب ایتالیایی کار را با نهایت ظرافت انجام می دهیم به طوری که بعد از انجام ساب ایتالیایی کف سنگ مثله آینه می شود و شما تصویر سقف را در سنگ خواهید دید به همین علت به آن کفسابی شیشه ای یا کفسابی آینه ای نیز می گویند که در نهایت بهترین کیفیت کفسابی سنگ را به شما هدیه می کند.

برترین خدمات سنگسابی قابل ارائه در تهران و کرج

 • سنگسابی انواع سطوح با بهترین روش ها و برترین دستگاه ها
 • کفسابی و سنگسابی انواع سطوح بتنی نرمه و سطوح بتنی سنگی 
 • سنگسابی سطوح مختلف با کارکرد های ویژه و مقرون به صرفه
 • استفاده از لقمه های الماسی برای سطوح بتنی
 • 20 سال سابقه سنگسابی در  سطوح بتنی و انواع کفسابی و سنگ های مختلف
 • نماشویی و رولپلاک اواع نماها 

سوالات متداول

بیشترین پرسش‌هایی که مخاطبان درباره این خدمت از ما پرسیده‌اند :

اغلب اطلاعات افراد مختلف در رابطه با کفسابی بتن به قدری پایین می باشد که به طور معمول افراد با شنیدن عبارت کفسابی فورا عملیات سنگسابی در ذهنشان نقش خواهد بست . در کل کفسابی بتن و ساب زدن سیمان در ایران عباراتی نسبتا جدید هستند و ممکن است مردم به صورت کامل معنی لغات مورد نظر خود را متوجه نشوند در همین زمینه کفسابی بتن اکبری و مشاوران در کنار شما هستند.

 • سنگسابی ایتالیایی
 • سنگسابی نانو (نانوساب)
 • سنگسابی معمولی
 • رزین‌سابی (برای ترمیم سنگ)

عوامل مختلفی بر هزینه های ناشی از این کار تاثیرگذار خواهند بود که از جمله ی آن ها می توان به نوع سنگ استفاده شده، متراژ کلی فضا، شکل هندسی کف و… اشاره کرد. درواقع هرچه سنگی که برای محیط از آن استفاده می شود دارای جنس سخت تری باشد هزینه ای که برای سنگسابی آن دریافت می شود نیز بالاتر خواهد بود.

 

از جمله موادی که برای این کار کاربرد دارند می توان به رزین یا بتونه، اشاره کرد که با استفاده از مواد نانو می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد. زمانی که از این مواد استفاده می کنید درواقع تمامی درزها و کف بندهای میان سنگ ها پر می شود و باعث براق به نظر رسیدن سنگ های کف می شود. هم چنین با استفاده از این مواد بر طول عمر سنگ ها نیز اضافه می شود.

 

Call Now Buttonکارشناسی و استعلام قیمت